Великобілозерська районна державна адміністрація
Великобілозерський район, Запорізька область

Проведено оперативну нараду

Переглядів: 214

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Асі Ярмоленко 14 травня 2018 року проведено оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, начальниками відділів і завідувачами секторів апарату райдержадміністрації. В ході засідання присутні доповіли про проведену роботу, а також, ознайомили з основними планами та завданнями роботи на поточний тиждень.

За результатами наради присутнім було надано ряд відповідних доручень та наголошено про неухильне дотримання виконавської та трудової дисципліни.

Під час наради присутніх було поінформовано про те, що з 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. Протягом останніх років успішно апробовано практику широкомасштабного святкування Дня Європи у регіонах України. Багаторічній досвід організації Дня Європи в Україні вказує на те, що цей День поступово стає справою державного значення і відіграє непересічну роль у формуванні громадської думки в Україні про майбутнє нашої держави в європейській сім’ї народів.

« повернутися до списку новин