Великобілозерська районна державна адміністрація
Великобілозерський район, Запорізька область

КОСТЯНТИН БРИЛЬ: «ЗАВДЯКИ НАШИМ ВЕТЕРАНАМ МИ ЖИВЕМО У ВІЛЬНІЙ ТА НЕЗАЛЕЖНІЙ ДЕРЖАВІ»

Переглядів: 233

Традиційно в Запоріжжі у парку імені Клімова проходять святкові заходи з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Участь в урочистостях взяли голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, Герой України В’ячеслав Богуслаєв, представники влади області, народні депутати України Сергій Тарута та Олег Ляшко, ветерани та громадськість міста.

Звертаючись до присутніх, Костянтин Бриль зазначив, що в поточному році українці відзначають 73 річницю величної Перемоги.

- Зараз в області проживає близько 50 тисяч ветеранів війни. Повага і шана їм за той героїчний подвиг, який вони здійснили в ім’я майбутніх поколінь. Нині на їх прикладі виросли нові захисники Батьківщини. Із сумом можна констатувати, що кожне покоління українців бере участь у війнах. Та завдяки всім нашим ветеранам ми живемо у вільній та незалежній державі. Низький уклін нашим ветеранам. І хочу вас запевнити, хлопці, які виросли на ваших прикладах, зроблять все, аби в України з’явився ще один День Перемоги, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Під час заходу присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, хто загинув під час Другої світової війни. Також учасники мітингу поклали квіти до меморіалу Скорботної Матері в парку ім. Клімова.

А запорізькі байкери влаштували мотопробіг Пам’яті, аби всі містяни згадали подвиг захисників України.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

« повернутися до списку новин