Великобілозерська районна державна адміністрація
Великобілозерський район, Запорізька область

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини Великобілозерської райдержадміністрації

Переглядів: 236

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації  Асі Ярмоленко, 11.05.2018, проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини Великобілозерської райдержадміністрації. У роботі засідання взяли участь представники структурних підрозділів райдержадміністрації соціального направлення, Великобілозерської сільської ради, центру соціальних послуг, відділення поліції та лікарні.

До порядку денного включено питання: про пільги для дитячого будинку сімейного типу (забезпечення інвалідним візочком, безкоштовними ліками), про надання дозволу громадянці на вчинення правочину від імені малолітньої дитини щодо підписання договору оренди землі, про встановлення регламенту побачень батька з малолітньою дитиною, про проведення профілактичної бесіди з дитиною, позбавленої батьківського піклування, а також два питання про стан виконання батьківських обов’язків щодо виховання та утримання 6-х малолітніх дітей.

Основним доповідачем з даного питаня був представник служби у справах дітей райдержадміністрації. За результатами роботи Комісії винесено відповідні рішення та визначено відповідальних виконавців.

 

 

 

За інформацією служби у справах дітей райдержадміністрації

« повернутися до списку новин