Великобілозерська районна державна адміністрація
Великобілозерський район, Запорізька область

«Війні немає забуття»

Переглядів: 259

Свято Перемоги надзвичайно урочисте і особливе для кожного з нас. Адже ми ніколи не забудемо подвигу своїх дідів і батьків у Другій світовій війні. Війні, яка принесла біль і страждання, смерть і втрати на нашу землю.

09 травня 2018 року у Великобілозерському районі проведено урочисті заходи з нагоди відзначення 73-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Святкова колона представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, навчальних закладів, підприємств, установ, організацій району, жителів села урочистою ходою пройшла головною вулицею районного центру до пам’ятних місць поховання воїнів, які загинули при визволенні району. На базі Будинку культури відбувся урочистий мітинг та святковий концерт «Війні немає забуття». Проведено покладання квітів до братських могил воїнів-визволителів. Присутні в скорботі схилили голови, вшанувавши світлу пам'ять героїв, які загинули, захищаючи рідну землю.

Щирі слова вдячності ветеранам війни та учасникам антитерористичної операції на Сході України висловили перший заступник голови райдержадміністрації А.Ярмоленко, заступник голови районної ради О.Василенко та Великобілозерський сільський голова І.Батрак.

Святковий настрій всім присутнім дарували фольклорний колектив «Білозерчаночка» та учасники художньої самодіяльності Будинку культури Великобілозерської сільської ради.

Протягом дня для мешканців села, учнівської молоді та гостей району, у краєзнавчій кімнаті Будинку культури, проведено тематично-оглядову екскурсію «Той травень знов і знов нагадує, як із життя ішли його сини». Всі присутні мали змогу скуштувати смачний куліш. 

« повернутися до списку новин