Великобілозерська районна державна адміністрація
Великобілозерський район, Запорізька область

У Великобілозерському районі проведено перепоховання останків загиблих воїнів часів Другої світової війни

Переглядів: 351

08 травня 2018 року у Великобілозерському районі проведено траурний мітинг, присвячений перепохованню останків 37-ми бійців часів Другої світової війни, що загинули під час визволення Великобілозерського району від нацистських загарбників.

В урочистому заході прийняли участь перший заступник голови райдержадміністрації Ася Ярмоленко, заступник директора Департаменту - начальник управління комунікацій з громадськістю Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Олександр Зубченко, головний спеціаліст Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО по Запорізькій області Тимур Книш, учасники антитерористичної операції на Сході України, представники пошукових загонів «Вітязь» (Василівський район), «Вотан» (Токмацький район), «Закінчимо війну» (Верхньорогачинський район), «Рубіж» (Великобілозерський район), які приймали активну участь у пошукових роботах, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, установ та організацій, учнівська молодь, а також мешканці району.

Під час траурного заходу до присутніх звернулися представники органів виконавчої влади області та району, місцевого самоврядування, Асоціації пошукових загонів Запорізької області та пошукового загону «Вотан» (Токмацький район).

Чотирьох бійців було ідентифіковано за документами. Родичі одного з бійців, льотчика Федора Єськова — Аркадій та Артем Єсуалови із Санкт-Петербурга – висловили слова глибокої вдячності всім представникам пошукових загонів за їх безцінну працю. Ще одного бійця, вірменина Тер-Погосяна, в останню путь проводжала вірменська діаспора Вірменії в Україні. У своїх виступах вони з шаною згадали про подвиг солдатів Другої світової війни, які виявили небачену стійкість і мужність, щоб існувала наша держава і нові покоління її громадян.

Під час заходу представники двох церков - української та вірменської – відслужили панахиду за полеглими воїнами. Всі учасники траурного мітингу вшанували пам'ять загиблих воїнів хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя могил загиблих воїнів.

« повернутися до списку новин