Великобілозерська районна державна адміністрація
Великобілозерський район, Запорізька область

Напередодні Дня Перемоги районна та обласна влада особисто вітає ветеранів

Переглядів: 292

 

Щороку, напередодні травневих свят, керівництво Великобілозерської райдержадміністрації здійснює об’їзд ветеранів війни. Цей рік не став виключенням.

У Великобілозерському районі проживає 5 учасників бойових дій. Ось саме до них і завітала делегація на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації Асею Ярмоленко. В об’їзді також прийняли участь: заступник директора Департаменту - начальник управління комунікацій з громадськістю Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Олександр Зубченко, головний спеціаліст Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО по Запорізькій області Тимур Книш, заступник голови райдержадміністрації Оксана Хілько, керівник апарату райдержадміністрації Наталія Кваша та представники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час зустрічі з ветеранами представники органів виконавчої влади області та району висловили слова вдячності, пошани та привітань, а також вручили подарунки з нагоди Дня пам'яті та примирення та 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Вітаючи ветеранів зі святом Перемоги, Ася Ярмоленко зазначила, що районна влада зробить все, щоб ветерани відчували подяку та турботу нащадків, адже героїчні подвиги шановних ветеранів є взірцем для молодого покоління захисників України, які мають вчитися на прикладі прадідів-героїв. Ви вистояли війну та здобули перемогу. Тепер ваші сини та онуки виборюють для нас мирне небо, гідно продовжуючи славні традиції бойового братства, мужньо захищаючи Батьківщину від агресора.

До привітальних слів долучився й Олександр Зубченко.

- Бажаємо вам міцного здоров’я, сили духу та розуміння того, що Ваш подвиг залишиться на віки у нашій пам’яті. Нам важливо особисто передати вам частину тепла нашого серця та слова щирої вдячності. Тепер наша головна мета – вистояти та вибороти мир і незалежність нашої країни, - зазначив представник обласної державної адміністрації.

 

« повернутися до списку новин