Великобілозерська районна державна адміністрація
Великобілозерський район, Запорізька область

Новини

Розпочався перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

Дата створення: 15:40 08.04.2016, Переглядів: 259

Професіоналізм є засадничою ознакою сучасних моделей державної служби. Саме кадровий потенціал – можливості, здібності, професійні знання, уміння, навички, досвід, якими володіють державні службовці, – насамперед визначає ефективність державного управління.

Стисла інформація про умови і порядок надання пільгових кредитів за рахунок бюджетних коштів по програмі «Сільське подвір’я»

Дата створення: 15:34 08.04.2016, Переглядів: 267

Комунальна установа «Обласний Фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» Запорізької обласної ради (далі – Фонд), виконуючи державну програму забезпечення сільських громадян житлом, надає пільгові довгострокові кредити сільським мешканцям.

Готуємось до Великодніх свят

Дата створення: 15:05 08.04.2016, Переглядів: 208

З 20 березня 2016 року, а саме під час весняних канікул, та в рамках проведення  Всеукраїнського Тижня дитячого читання,  в комунальному закладі «Великобілозерська районна дитяча бібліотека» Великобілозерської районної ради Запорізької області розпочато акцію по виготовленню привітальних листівок учасникам АТО. Діти виготовляли їх і в районній дитячій бібліотеці, і в школах на уроках праці. Найактивнішими читачами вже виготовлено 78 привітальних листівок з Весною та Великоднем. В акції активну участь прийняли молодші школярі 1 - 4 класів НВК № 1.

Відбулася оперативна нарада

Дата створення: 15:32 07.04.2016, Переглядів: 185

Голова РДА Юрій Шворак 07 квітня 2016 року провів нараду із заступниками голови райдержадміністрації. В ході засідання обговорювали питання: про дотримання вимог Інструкції з діловодства в райдержадміністрації, проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», кадрові питання

Змінено порядок реєстрації місця проживання

Дата створення: 13:27 07.04.2016, Переглядів: 186

У зв’язку з набранням чинності окремих положень закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» змінюється система реєстрації місця проживання.

Голова РДА провів загальну нараду

Дата створення: 15:00 06.04.2016, Переглядів: 133

В залі засідань райдержадміністрації 05 квітня 2016 року голова райдержадміністрації Юрій Шворак провів загальну нараду за участі заступників голови РДА, представників структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, голів виконавчих комітетів та депутатів всіх рівнів. Серед питань, які розглядали на нараді: про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії Украйни та Державної прикордонної служби України, які дислокують на території області; про благоустрій на території  Великобілозерського району; про розробку генерального плану Великобілозерського регіону; про підготовку проектно-кошторисної документації; про надання фінансової допомоги жителям Попаснянського району Луганської області для відновлення зруйнованого та постраждалого житла.

Оперативна нарада у голови райдержадміністрації

Дата створення: 14:08 06.04.2016, Переглядів: 222

Голова райдержадміністрації Юрій Шворак 05 квітня 2016 року провів оперативну нараду із заступниками голови РДА, керівником апарату РДА та заступником керівника апарату, начальником організаційного відділу апарату РДА. В ході засідання обговорювали питання: про підготовку до проведення загальної наради із головами виконавчих комітетів, представниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради та депутатами всіх рівнів, розробку змін до Статуту комунального закладу,  створення Центру культури і дозвілля, надання фінансової допомоги для відновлення зруйнованого та постраждалого житла на території Попаснянського району Луганської області. 

Голова РДА Юрій Шворак провів оперативну нараду

Дата створення: 14:02 06.04.2016, Переглядів: 202

В ході засідання обговорені питання організації проведення благоустрою на території району.

Районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних у 2016 році

Дата створення: 10:05 06.04.2016, Переглядів: 183

У перші дні квітня на базі Великобілозерського навчально-виховного комплексу №1 проведено районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних, який проводився з метою забезпечення єдності набуття у підростаючого покоління навичок свідомого, поважного ставлення до збереження здоров'я та життя людей в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, залучення дітей до масово-роз'яснювальної роботи з питань безпеки життєдіяльності.

Управління Державної казначейської служби України у Великобілозерському районі відзначило своє 20-річчя

Дата створення: 08:41 06.04.2016, Переглядів: 221

В ювілейний день голова районної державної адміністрації Юрій Шворак привітав колектив управління Державної казначейської служби України у Великобілозерському районі. Очільник району побажав працівникам казначейської служби міцного як гірське каміння здоров’я, залізної витримки, щоденного натхнення на таку потрібну і важливу роботу, Божого благословення та янгола – охоронця, який оберігатиме від негараздів та нагородив почесною грамотою.