Великобілозерська районна державна адміністрація
Великобілозерський район, Запорізька область

Оголошення

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті  детального плану території окремої земельної ділянки,  розташованої за межами населеного пункту на території  Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області для розміщення об’єктів  з виробництва електричної енергії з  енергії сонячного випромінювання

  1. Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації.

Детальний план території окремої земельної ділянки під розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (будівництво електростанції з вироблення електричної енергії з відновлюваних джерел  (сонячна електростанція) на території Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області за межами населеного пункту села Велика Білозерка розроблено на підставі розпорядження голови Великобілозерської районної державної адміністрації від  27.04.2018 року  № 103 «Про надання товариству з обмеженою відповідальністю «САН ВАТ» дозволу на розробку детального плану території окремої земельної ділянки орієнтовною площею 20 га»

Детальний план території після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення об'єкта містобудування, відведення земельної ділянки, будівництво та благоустрій територій, прокладку інженерних мереж тощо.

В проекті опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території охопленої ДПТ 20,2901 га. Запроектована земельна ділянка знаходиться за межами с. Велика Білозерка в районі існуючої телевізійної вишки, схематично наближена до літери «П», оточує з трьох сторін існуючу територію інженерної інфраструктури та споруди розміщені на її території. Східна частина території проектування розташована в санітарно-захисній зоні від діючого кладовища.  

На   земельній ділянці пропонується розмістити фотоелектричну сонячну електростанцію (СЕС), проектна потужність  - 8МВт, інвентарні станції, пожрезервуари, блискавкоприймачі, будиночок охорони.  

В проекті враховані матеріали проекту  територіальної організації Великобілозерського району Запорізької області, розроблений в 1994 році Українським науково-дослідним і проектним інститутом цивільного сільського будівництва «УКРНДІПРОЦИВІЛЬСІЛЬБУД» м.Київ

Проект розроблений у відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ДБН 360-92** «Планування і забудова міських і сільських поселень»,   «Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів»,  ДБН Б.1.1.14-2012 „Склад та зміст детального плану території”. Також враховані матеріали  Схеми планування території Запорізької області, 

  1. Основні техніко – економічні показники:  

 Територія в межах проектних робіт, всього  – 20,2901 га;

Сільськогосподарська територія (пасовище) – 18,0001 га;

Територія інженерної інфраструктури:

  • телевізійна вишка – 1,99 га;
  • свердловина – 0,08 га;

Озеленення спецпризначення – 0,22 га;

Площа СЕС – 16,2401 га.

На ділянці запроектовано пристанційний вузол (модульні безфундаментні будиночки, центр-моніторингу та управління модулями), охоронні споруди  (сітчаста огорожа висотою більше 1,5м, освітлення  на стовпах огорожі). Більша частина території що проектується передбачена для розміщення Сонячних батарей (прямокутних панелей), котрі матимуть змогу повертатися за сонцем за допомоги автоматики.

3. Відомості про замовника та розробника проектів містобудівної документації та підстави для їх розроблення

 Замовник: Великобілозерська районна державна адміністрація
 Розробник:  ТОВ «Архрозвиток»

Фінансування робіт здійснювалось за кошти осіб зацікавлених у розробці містобудівної документації.

  1. Інформація про місце і строки ознайомлення з проектом детального плану.

З проектом можна ознайомитися на офіційному веб – сайті Великобілозерської райдержадміністрації: www. vbeloz.gov.ua, а також отримати додаткову інформацію у відділі містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та цивільного захисту населення райдержадміністрації за адресою: вулиця Центральна, 120, с.Велика Білозерка Великобілозерського району Запорізької області.

Строк ознайомлення 1 місяць

5. Інформація про посадову особу органу виконавчої влади, відповідальну за організацію розгляду пропозицій

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій –  Зенько Тетяна Олексіївна – начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та цивільного захисту населення райдержадміністрації.

6. Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій

Подання та прийом пропозицій здійснюється протягом одного місяця з дня оприлюднення повідомлення.

Пропозиції до проекту детального плану території приймаються з 19.06.2018 р. до 19.07.2018 р. за адресою: 71400, Запорізька область, Великобілозерський район, с. Велика Білозерка, вул. Центральна,120 – відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та цивільного захисту населення райдержадміністрації.

Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати: 
1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; 

2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; 

5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 цього Порядку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (3038-17) пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. 

7. Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів (презентація, прилюдне експонування, телевізійні програми, публічні конференції тощо)

Проект Детального плану, зокрема його графічні матеріали, розміщено на офіційному веб-сайті Великобілозерської райдержадміністрації -  www. vbeloz.gov.ua.

10 липня 2018 року відбудеться громадське обговорення (круглий стіл) вищезгаданого детального плану території окремої земельної ділянки за межами села Велика Білозерка.

Місце проведення громадського обговорення (круглий стіл): другий поверх (сесійна зала) адміністративного приміщення  по вул. Центральна, 120, с.Велика Білозерка. Початок о 10.00 год.

Додатки:

Пояснювальна записка

Вихідні дані

Загальні дані. Схема розташування проектної території у планувальній структурі району

План існуючого використання території, поєднаний із схемою планувальних обмежень м 1:2000

Проектний план поєднаний зі схемою організації руху транспорту і пішоходів м 1:2000

Схема інженерної підготовки території та вертикального планування м 1:2000

Схема магістральних інженерних мереж споруд і використання підземного простору м 1:2000

___________________________________________________________________________________________________________

Про підсумки проведення IV конкурсу "Геліантус-учитель" та проведення V конкурсу "Геліантус-учитель" у 2019 році

Шановні колеги!

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 25.07.2017 № 2.2-1781 Творчим обєднанням "Соняшник" 27 березня 2018 року було проведено IV Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів природничих предметів "Геліантус-учитель - 2018", в якому взяли участь учителі фізики, хімії, біології, географії та вчителі початкових класів.

Інформуємо, що в 2018-2019 навчальному році планується проведення V Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності "Геліантус-учитель - 2019", для участі в якому запрошуються вчителі природничих предметів (фізики, хімії, біології, географії) та вчителі початкових класів. Конкурс відбудеться 27 березня 2019 року.

Участь у конкурсі безкоштовна і тільки за особистим бажанням учителя. Інформація про умови конкурсу висвітлено в мережі Інтернет на сайті helianthus.com.uа в розділі "Геліантус - учитель".

Телефон оргкомітету: (096)-231-81-33; (093)-197-79-11; (099)-968-69-03 або e-mail: helianthus.gra@gmail.com.

 

З повагою 

Заступник Міністра освіти і науки України                                                                                  Павло Хобзей

___________________________________________________________________________________________________________

 

Запрошуємо на Перший півмарафон «Незалежні люди»

Громадська організація «Успішна молодь Нетішина» спільно з Виконавчим комітетом Нетішинської міської ради запрошують вас до участі у Першому півмарафоні «Незалежні люди», який відбудеться у Нетішині 26 серпня 2018 року.  

Запрошуємо усіх, хто хоче знайти нових друзів, відвідати наше місто та пропагує здоровий спосіб життя. Свої сили ви зможете спробувати на дистанціях 5 км, 10 км та 21 км.

Заповнюйте реєстраційну форму за посиланням: https://timingevents.com/ua/events/190 або https://goo.gl/x4PyAL. Ознайомитись з правилами та детальнішою інформацією ви можете скачавши положення про марафон.

Контакти організаторів: Вікторія (0673881646), Вікторія (0679769073). Біжимо разом!

 

З повагою ГО «Успішна молодь Нетішина»

 

___________________________________________________________________________________________________________

Прокурор області здійснює особистий прийом громадян

у режимі відеоконференції

Право на звернення є важливим конституційно-правовим засобом захисту та однією з організаційно-правових гарантій дотримання прав і свобод громадян.

Тому, забезпечення всебічного та об’єктивного розгляду звернень громадян, поновлення законних прав та інтересів громадян на сучасному етапі є одним із пріоритетних завдань органів прокуратури України.

Ефективним інструментом реалізації права громадян на звернення до органів прокуратури для  реального поновлення їх  порушених прав, у тому числі через неефективність роботи місцевих прокуратур, залишається звернення громадян у відділах місцевих прокуратур сільської місцевості в режимі відеоконференції на поточний рік.

Відповідно до графіку прийому громадян в режимі відеоконференції буде здійснюватись у приміщеннях Кам’янсько-Дніпровського, Василівського, Михайлівського відділів Енергодарської місцевої прокуратури кожний третій понеділок місяця о десятій годині.  

У разі необхідності звернутися до прокурора області особисто, громадяни можуть заздалегідь записатися на прийом, повідомивши свої дані та суть питання за телефоном Кам’янсько-Дніпровського, Василівського, Михайлівського відділів Енергодарської місцевої прокуратури (238) 2-33-29; (275) 7-26-03; (232) 2-04-49 відповідно.

В день прийому необхідно зі зверненням з’явитись до відповідного відділу місцевої прокуратури для спілкування з прокурором області в режимі відеоконференції, при собі мати паспорт або інший документ, який засвідчує особу.

___________________________________________________________________________________________________________

До уваги мешканців району!
 

04 квітня 2018 року закінчився проектний термін (30 років) експлуатації енергоблоку № 4 Запорізької АЕС.

Звертаємо Вашу увагу, що 06 липня 2018 року о 10.00 годині, в залі засідань Великобілозерської райдержадміністрації, відбудуться громадські слухання для розгляду матеріалів з обґрунтування безпеки продовження терміну експлуатації енергоблока № 4 Запорізької АЕС за участю фахівців Запорізької АЕС.

Просимо бажаючих прийняти участь у даному обговоренні.

За додатковою інформацією звертатись за тел. (06156) 2-04-48 – приймальня Великобілозерської райдержадміністрації.

 

 

За інформацією відділу економічного розвитку,

торгівлі та державної реєстрації райдержадміністрації

_______________________________________________________________________________________________________

До відома!

Список ліквідованих установ Великобілозерського району

За результатами рішення колегії Державного архіву Запорізької області від 22 лютого 2018 року № 1 «Про підсумки роботи архівних установ області за 2017 рік та їх завдання на 2018 рік» інформуємо про список ліквідованих установ Великобілозерського району Запорізької області (список ліквідованих установ Великобілозерського району).

В разі необхідності отримання документів з кадрових питань (особового складу), просимо звертатися до трудового архіву Великобілозерської сільської ради за адресою: с. Велика Білозерка, вул. Соборна, 18. (в минулому територія Червоної сільської ради - вул.Червонофлотська).

 

За інформацією архівного відділу райдержадміністрації

_______________________________________________________________________________________________________

Увага!   Проводиться   прийом   громадян!

Представником Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Запорізькій області

Дємєнєвою Оленою Василівною проводиться прийому громадян: перший та третій понеділок місяця з 09:00 до 12:00 год.

Прийом проводитися у кабінеті № 104 (1 поверх) відділу роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації.

 

За інформацією

Регіонального представництва

Уповноваженого Верховної Ради

з прав людини в Запорізькій області

___________________________________________________________________________________________________________

Про наявні КЛ зв`язку

Мелітопольські високовольтні електричні мережі являються структурним підрозділом ПАТ «Запоріжжяобленерго», мережі Товариства (суспільно важливі об`єкти) розташовані по всій території Запорізької області. Нажаль у зв`язку з криміногенною ситуацією, яка склалась зараз в області, пошкодження майна (кабелів зв`язку, тощо) крадіжки матеріалів та устаткування з діючих об`єктів Товариства, набувають системного характеру.

Тому для недопущення таких ситуацій (пошкодження кабельних та повітряних ліній) повідомляємо, що по населеному пункту с. Велика Білозерка проходять КЛЗ (кабельні лінії зв`язку), ВОЛЗ.

Додатково повідомляємо, що перед проведенням будь-яких робіт в охоронних зонах або поблизу об`єктів електроенергетики (земляних, будівельно-монтажних робіт) необхідно письмово попереджувати МВЕМ ПАТ «Запоріжжяобленерго» (м. Мелітополь, вул. Чкалова, 33, телефон -  06192-52750; 0619279390).

Без погодження з ПАТ «Запоріжжяобленерго» виконання робіт не можливе!

 

За інформацією МВЕМ ПАТ «Запоріжжяобленерго»

___________________________________________________________________________________________________________

До уваги населення району! Змінено тарифи на автоперевезення

21.12.2017 року на обласній нараді за участю керівників автотранспортних підприємств, ПрАТ «Запоріжавтотранс» та представників громадськості обговорено питання щодо підвищення верхнього граничного рівня тарифу на перевезення пасажирів на внутрішньо обласних маршрутах.

Враховуючи зростання мінімальної заробітної плати та вартості паливно-мастильних матеріалів, за результатами наради було погоджено новий верхній рівень тарифів на перевезення пасажирів 0,60 грн./пас.км. (із 0,70 грн./пас.км. запропонованих керівниками автотранспортних підприємств, до 21.12.2017 року даний тариф складав 0,44 грн./пас.км.).

Відповідно, доводимо до Вашого відома, що з 01 лютого 2018 року зросли тарифи на перевезення пасажирів на внутрішньообласних автобусних маршрутах в залежності від розміру тарифів та відстані.

 

За інформацією відділу економічного розвитку, торгівлі

та державної реєстрації райдержадміністрації   

___________________________________________________________________________________________________________

                                                                                                         ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                                         Наказом Міжрегіонального управління НАДС у                                                                                                                                                                  Дніпропетровській та Запорізькій областях

                                                                                                         від «15» січня 2018 року  № 3-од

 

ПЛАН-ГРАФІК

проведення Міжрегіональним управлінням НАДС у Дніпропетровській та Запорізькій областях

тематичної прямої телефонної ліній у І півріччі 2018 року

Місяць

Дата проведення

Тематика лінії

 

Січень

 

4, 11, 18, 25

 

Телефонна лінія «Державна служба»

Лютий

 

1, 8, 15, 22

 

Телефонна лінія «Державна служба»

Березень

1, 15, 22, 29

Телефонна лінія «Державна служба»

Квітень

5, 12, 19, 26

Телефонна лінія «Державна служба»

Травень

3, 10, 17, 24, 31

Телефонна лінія «Державна служба»

Червень

7, 14, 21

Телефонна лінія «Державна служба»

(061) 224-62-77- заступник начальника Управління  С.І. Бамбизова

(061) 239-07-58 – головний спеціаліст Управління О.М. Семенових

(061) 239-07-97 – головний спеціаліст Управління Л.Ю. Касюн

  __________________________________________________________________________________________________________

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН!

З 06.11.2017 року прийом заяв на отримання адміністративних послуг Управління соціального захисту населення Великобілозерської райдержадміністрації, а саме:

- призначення державної соціальної допомоги в зв’язку з вагітністю та пологами;

- призначення допомоги при народженні дитини;

- призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива

буде здійснюватися в Центрі надання адміністративних послуг Великобілозерської райдержадміністрації за адресою: с. Велика Білозерка, вул. Центральна, буд. 125 (будівля Великобілозерської сільської ради), телефон для довідок: 20981.

 

За інформацією сектору з питань організації діяльності

Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації     

___________________________________________________________________________________________________________

  УВАГА!!!

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН ВЕЛИКОБІЛОЗЕРСЬКОГО РАЙОНУ ЕНЕРГОДАРІВСЬКОЮ

 ДЕРЖАВНОЮ НОТАРІАЛЬНОЮ КОНТОРОЮ

 

Вівторок

з 8-00 до 12-00   з  12-45 до 17-00

Середа

з 8-00 до 12-00   з  12-45 до 17-00

Четвер

з 8-00 до 12-00   з  12-45 до 17-00

П’ятниця

з 8-00 до 12-00   з  12-45 до 17-00

Субота

з 8-00 до 12-00   з  12-45 до 17-00

Адреса нотаріальної контори: м.Енергодар, вул.Українська, 17.

 

Завідувач державною  нотаріальною конторою                                                                В.А.Жебелюк

___________________________________________________________________________________________________________                                                                              

До уваги жителів Великобілозерського району!

З метою протидії розкрадання кабельно-провідникової продукції та промислового обладнання, доводимо до Вашого відома, що за інформуванням Головного управління Національної поліції в Запорізькій області про факти скоєння злочинів з розкрадання кабельних ліній зв’язку на території Великобілозерського району, громадяни отримають грошову винагороду.

 

              За інформацією відділу економічного розвитку,

торгівлі та державної реєстрації райдержадміністрації 

_____________________________________________________________________________________________________________

До уваги юридичних та фізичних осіб району! 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що з метою зменшення випадків виробничого травматизму напередодні опалювального сезону Комунальне підприємство «Запорізький обласний центр охорони праці» Запорізької обласної ради запрошує посадових осіб та відповідальних спеціалістів пройти навчання з Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж на його базі.

Також звертаємо увагу, що санітарна лабораторія даного Центру здійснює атестацію робочих місць за умовами праці  (Свідоцтво Міністерства охорони здоров’я України від 17.09.2015 № 0941).

З метою підвищення рівня знань по питаннях охорони праці, заощадження фінансових ресурсів та часу для створених груп слухачів заняття можуть проводитися з виїздом до підприємств та організацій району . 

Контактні телефони : (0612)623502; (050)6726486; (068)4637870.

     

За інформацією управління соціального захисту населення райдержадміністрації

___________________________________________________________________________________________________________

 Шановні роботодавці!

             Якщо Ви бажаєте підібрати персонал, який би відповідав Вашим вимогам та був би здатний якісно виконувати роботи по забезпеченню конкурентоздатності продукції, робіт чи послуг, та при цьому економити власні фінансові ресурси на професійний розвиток працівників, замовляйте навчання зареєстрованих безробітних за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття з метою підвищення рівня компетентностей, знань, умінь та навичок претендентів на вакансії у відповідності до Ваших потреб.

Шановні безробітні!

      У разі Вашої готовності активізувати власні зусилля щодо пошуку роботи або виявлення бажання запровадити підприємницьку діяльність та з цією метою здобути робітничу професію, підвищити кваліфікацію або отримати спеціальні знання, які б допомогли відкрити власну справу, державна служба зайнятості організує професійне навчання за обраною Вами професією (спеціальністю, галуззю знань) за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.За інформацією Великобілозерського районного центру зайнятості