Великобілозерська районна державна адміністрація
Великобілозерський район, Запорізька область

Оголошення

                                                                                                      УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

У вівторок, 24 жовтня 2017 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян  відповідатиме заступник голови - керівник апатату обласної державної адміністрації Бойко Зінаїда Михайлівна.

Звертатись з 11-00 до 12-00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

 

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

У пятницю, 20 жовтня 2017 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян  відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Гугнін Едуард Анатолійович.

Звертатись з 10-00 до 11-00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

 

До уваги жителів Великобілозерського району!

З метою протидії розкрадання кабельно-провідникової продукції та промислового обладнання, доводимо до Вашого відома, що за інформування Головного управління Національної поліції в Запорізькій області про факти скоєння злочинів з розкрадання кабельних ліній зв’язку на території Великобілозерського району, громадяни отримають грошову винагороду.

 

 

              За інформацією відділу економічного розвитку,

торгівлі та державної реєстрації райдержадміністрації 

 

До уваги юридичних та фізичних осіб району! 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що з метою зменшення випадків виробничого травматизму напередодні опалювального сезону Комунальне підприємство «Запорізький обласний центр охорони праці» Запорізької обласної ради запрошує посадових осіб та відповідальних спеціалістів пройти навчання з Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж на його базі.

Також звертаємо увагу, що санітарна лабораторія даного Центру здійснює атестацію робочих місць за умовами праці  (Свідоцтво Міністерства охорони здоров’я України від 17.09.2015 № 0941).

З метою підвищення рівня знань по питаннях охорони праці, заощадження фінансових ресурсів та часу для створених груп слухачів заняття можуть проводитися з виїздом до підприємств та організацій району . 

Контактні телефони : (0612)623502; (050)6726486; (068)4637870.

 

        

За інформацією управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Міжрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

 

з/п

Місце проведення

Графік проведення

Номери телефонів

1.

м.Запоріжжя

Четвер

з 14.00 до 16.00

(0610) 224-62-77 - заступник начальника управління С.І.Бамбизова

(061) 239-07-58 - головний спеціаліст  управління О.М.Семенових

 

До уваги громадян!

Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 №300 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» внесено зміни до порядку надання субсидії та передбачено невикористані суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартості 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт електричної енергії, відтепер не залишатимуться на рахунках отримувачів в організаціях, а перераховуватимуться на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачуватимуться через поштові відділення.

Громадяни повинні звернутися до управління соціального захисту населення райдержадміністрації з метою написання заяви для отримання коштів невикористаної субсидії починаючи з 01.06 по 31.08.2017 року включно.

 

За інформацією управління соціального

захисту населення райдержадміністрації

 

                                                                    До уваги населення Великобілозерського району!

        Облдержадміністрацією укладено договори з перевізниками на право обслуговування міжміських та приміських автобусних маршрутів загального користування, які не виходять за межі території Запорізької області  з граничним тарифом на перевезення пасажирів у розмірі 0,44 грн./пас. км.

     Враховуючи вищевказане, просимо Вас звертатися в разі виявлення необґрунтованого підвищення вартості проїзду, до районної або обласної державних адміністрацій.
За інформацією відділу економічного розвитку, торгівлі

та державної реєстрації райдержадміністрації Шановні роботодавці!

             Якщо Ви бажаєте підібрати персонал, який би відповідав Вашим вимогам та був би здатний якісно виконувати роботи по забезпеченню конкурентоздатності продукції, робіт чи послуг, та при цьому економити власні фінансові ресурси на професійний розвиток працівників, замовляйте навчання зареєстрованих безробітних за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття з метою підвищення рівня компетентностей, знань, умінь та навичок претендентів на вакансії у відповідності до Ваших потреб.

 

Шановні безробітні!

             У разі Вашої готовності активізувати власні зусилля щодо пошуку роботи або виявлення бажання запровадити підприємницьку діяльність та з цією метою здобути робітничу професію, підвищити кваліфікацію або отримати спеціальні знання, які б допомогли відкрити власну справу, державна служба зайнятості організує професійне навчання за обраною Вами професією (спеціальністю, галуззю знань) за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.За інформацією Великобілозерського районного центру зайнятості