Великобілозерська районна державна адміністрація

Робочий візит першого заступника голови облдержадміністрації Дмитра Давтяна до Великобілозерського району

Дата: 22.07.2016 00:50
Кількість переглядів: 568

Голова райдержадміністрації Юрій Шворак 20 липня 2016 року зустрічав на території  Великобілозерського району  першого заступника голови облдержадміністрації Дмитра Давтяна та директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Еллу Слепян. В ході робочого візиту представники обласної державної адміністрації поспілкувались із керівництвом райдержадміністрації щодо проблемних питань району та шляхи їх вирішення. Програма, традиційно, розпочалася з особистого прийому громадян. До представників обласної влади звернулись жителі Великобілозерського району різної вікової категорії з питань: транспортне сполучення до райцентру, ремонт доріг, наведення благоустрою на території району, погашення заборгованості із заробітної плати, інше. Були порушені суспільно значимі питання, що потребують вирішення не лише на районному, але й на обласному рівні.

Також, обласна делегація здійснила об’їзд об’єктів на території Великобілозерського району.

Першим закладом, куди завітали члени об'їзду стало приміщення відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, яке потребує негайного ремонту. Виконуюча обов’язки начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Марія Осіпчук звернулася за сприянням до обласної влади у збільшенні фінансування для проведення ремонтних робіт закладів освіти.

Не оминули відвідуванням і комунальний заклад «Великобілозерська центральна районна лікарня». При спілкуванні головний лікар Ольга Сторожко порушила питання щодо плану заходів приведення ліжкового фонду стаціонару у відповідність із нормативом. Це питання, наразі, є актуальним не тільки в Запорізькій області, а й в Україні. Також, головний лікар повідомила про необхідність завершення ремонтних робіт терапевтичного відділення, кадрове забезпечення лікувального закладу.

В ході робочого візиту перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Давтян відвідав полігон твердих побутових відходів, так як питання збору та утилізації твердих побутових відходів є одним із найактуальніших в нашому районі. Планується до кінця 2016 року придбання спеціальної техніки та введення даного об’єкту в експлуатацію.

Великобілозерський район сільськогосподарський, тому, на завершення поїздки члени візиту побували в ТОВ «Агрофірма ім. Ватутіна», яке очолює Василь Шкрум. Посадовцям презентовано роботу хліборобів, обговорювались питання забезпечення технікою, пально-мастильними матеріалами та добривами. Дмитро Давтян оглянув зерносховище та побажав сільгосппідприємству економічного зростання, розширення обсягів виробництва, збільшення кількості робочих місць, забезпечення працівників належними соціально-побутовими умовами праці.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень