Великобілозерська районна державна адміністрація

На території Великобілозерського району виявлено вибухонебезпечні предмети

Дата: 12.08.2016 08:00
Кількість переглядів: 434

На території Великобілозерського району 8 серпня 2016 року було виявлено вибухонебезпечні предмети часів Великої Вітчизняної війни.

Великобілозерським РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області направлено заявку аварійно-рятувальному загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Запорізькій області (надалі - АРЗ СП ГУ ДСНС України у Запорізькій області) для проведення робіт з розмінування та знешкодження вибухонебезпечних предметів, що залишилися на території України після Другої світової війни, знайдених на території Великобілозерського району. Прибувши на місце подїї, піротехніки АРЗ СП вилучили виявлені предмети, провели обстеження території.

Рятувальники знищили вибухонебезпечні предмети шляхом контрольованого підриву на спеціально відведеному майданчику з дотриманням правил техніки безпеки.

         Рятувальники Головного управління ДСНС України у Запорізькій області звертаються до громадян з проханням бути вкрай обережними під час проведення земельних робіт. Адже, непоодинокими є випадки, коли на власних присадибних ділянках та городах громадяни знаходять підозрілі предмети, схожі на вибухонебезпечні.

Ваші дії після виявлення підозрілого предмета:

- припинити будь-які роботи в районі небезпечного місця;

– в жодному випадку не рухати підозрілий предмет;

– організувати охорону небезпечного місця;

– не допускати сторонніх осіб, особливо дітей, до знахідки, доки не прибули спеціалісти;

– ні в якому разі не пересувати, не нагрівати, не розбирати небезпечний предмет.

Виявлені ВНП знищуються в спеціально відведених місцях відповідно підготовленими фахівцями-піротехніками з дотриманням правил техніки безпеки.

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень