Великобілозерська районна державна адміністрація

Подання звіту за формою Ф4-ФСС з ТВП в єлектронному вигляді

Дата: 17.01.2017 08:13
Кількість переглядів: 546

Відповідно до Порядку формування та подання звітності по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, затвердженого Постановою правління Фонду від 18.01.2011 року № 4 (із змінами та доповненнями), та Порядку подання страхувальниками електронних документів до Фонду затвердженого Постановою правління Фонду від 27.04.2011 року № 23, страхувальники можуть подавати звітність за формою Ф.4-ФСС з ТВП в електронній формі.

Електронний документ надсилається страхувальником адресату через автоматизовану інформаційну систему приймання електронних документів Фонду за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку загального користування на підставі укладеного договору між адресатом та страхувальником.

Для укладення договору страхувальнику необхідно звернутися до робочого органу Фонду за місцем реєстрації.

 Автоматизована інформаційна система приймання електронних документів Фонду забезпечує цілодобовий прийом електронних документів від страхувальників. Обробку документів адресат здійснює з 9:00 год. до 17:00 год. щодня, крім вихідних, святкових та неробочих днів.

Датою подання електронного документа вважається дата, зафіксована у першій квитанції до електронного документа, за яким страхувальником отримано третю квитанцію з повідомленням про прийняття (або неприйняття) електронного документа.

Електронний документ, до якого страхувальником не було отримано третьої квитанції, прийнятим не вважається.        

Нагадуємо, що звітність за формою Ф.4 –ФСС з ТВП надається не пізніше 20 числа наступного за звітним періодом місяця.

За несвоєчасне подання або неподання встановленої звітності по коштах Фонду, подання недостовірної звітності щодо використання страхових коштів на посадових осіб підприємств, установ, організацій, фізичних осіб, які використовують найману працю, накладається штраф в розмірі та порядку, передбаченими чинним законодавством.

Детальну інформацію можна отримати за посиланням:

http://www.fse.gov.ua/fse/control/main/uk/publish/category/917636

З питаннями звертатись до Енергодарської міської виконавчої дирекції ЗОВ ФСС ТВП за адресою: м.Енергодар, вулиця Українська, 4а,  телефон для довідок: (06139) 4-20-12


 


 

В.о. директора                                                                                            Т.М. Бойко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень