Великобілозерська районна державна адміністрація

Військовослужбовців строкової служби не залучатимуть до АТО

Дата: 13.06.2016 08:43
Кількість переглядів: 423

У військкоматах області триває призовна кампанія "Весна - 2016", яка розпочалася 12 травня і закінчиться 30 червня цього року. Відповідно до планового завдання лави Збройних Сил України та інших військових формувань  поповнять 750 призовників із Запорізької області. Із них заплановано відправити 261 особу до  Збройних Сил України, 240 – Національної гвардії України, 230 – Державної прикордонної служби України і 19 – Державної спеціальної служби транспорту. Про це повідомив заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом полковник Михайло Логвінов.

Офіцер пояснив, що частини Збройних Сил України і  Державної спеціальної служби транспорту комплектуються призовниками за екстериторіальним принципом, а частини Національної гвардії та Державної прикордонної служби України – за територіальним.

Загалом із Запорізької області лави Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України в травні  вже поповнили понад 430 юнаків призовного віку, які зараз проходять первинну військову підготовку, опановують військову справу та готуються до складання присяги на вірність народу України.

У червні цього року буде продовжено відправку молодого поповнення для несення строкової служби в Державній прикордонній службі чисельністю 130 чоловік, Національній гвардії України – 170  та Державній спеціальній службі транспорту України – 19 юнаків.

Крайня партія призовників у кількості 57 осіб відбуде  з обласного збірного пункту 30 червня. З них дві команди (27 осіб) відправляться до навчальних центрів Національної гвардії України   і одна (30 осіб) - до Державної прикордонної служби України.

Як наголосив полковник Логвінов, у подальшому всі військовослужбовці,  призвані на строкову військову службу, будуть проходити службу в пунктах постійної дислокації військових частин, жоден  з них до виконання бойових завдань у антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей залучатися не буде.

Строки строкової військової служби: для солдатів і матросів, які мають середню освіту, - 18 місяців, для осіб, які мають ступінь вищої освіти спеціаліст, магістр, -  12 місяців.

Крім цього, продовжуються заходи з відбору кандидатів на військову службу за контрактом до лав Збройних Сил України.

За станом на 7 червня 2016 року  на посади рядового, сержантського і старшинського складу військової служби за контрактом прийнято понад 1220 осіб. При  плановому завданні на II квартал цього року залучити 775 осіб уже 544  уклали контракт на проходження військової служби.

15-17 червня 2016 року відбудеться 9-й цикл  відправки до навчальних центрів Збройних Сил України.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень