Великобілозерська районна державна адміністрація

Влада регіону тримає на контролі проблемні питання призначення субсидій

Дата: 13.06.2016 09:37
Кількість переглядів: 407

Під керівництвом голови облдержадміністрації Костянтина Бриля відбулася нарада з питання призначення житлових субсидій за участю фахівців профільних департаментів ОДА та представників УДППЗ «Укрпошта».

Учасники наради обговорили питання організації доставки громадянам повідомлень про призначення житлових субсидій.

Як зазначив Костянтин Бриль, свого часу це питання розглядалося у Мінрегіоні, а також під час наради   Віце-прем'єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка.

- Минулого опалювального сезону субсидії отримували близько 350 тисяч родин. На наступний у Запорізькій області планується збільшення таких отримувачів до 450 тисяч. Адже навантаження комунальних платежів є завеликим для соціально незахищених верств населення. Держава й надалі активно впроваджуватиме в життя програму допомоги для тих, хто цього реально потребує. Запорізькі родини не залишаться без уваги, - наголосив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

За підсумками наради вирішено звернутися до Мінсоцполітики та Мін регіону з пропозицією, аби рішення про подальшу доставку громадянам повідомлень про призначення житлових субсидій було прийнято та профінансовано на центральному рівні.

 

 

 

Управління у справах перси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень