Великобілозерська районна державна адміністрація

Відбулася оперативна нарада

Дата: 04.08.2016 15:17
Кількість переглядів: 457

Голова райдержадміністрації Юрій Шворак 04 серпня 2016 року провів оперативну нараду за участі заступників голови райдержадміністрації, керівника апарату та начальника відділу організаційної роботи та з питань діловодства і контролю апарату райдержадміністрації. В ході наради голова поінформував про участь у засіданні обласної робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад  області. Запорізькою обласною радою схвалено Перспективний план формування територій громад. Із запропонованих 69 об’єднаних територіальних громад Мінрегіоном було затверджено 52 як такі, що відповідають методиці утворення. В ході засідання виступили представники від новоутворених об’єднаних територіальних громад з подальшим обговоренням  пропозицій щодо внесення змін до Перспективного плану.

         Під час оперативної наради обговорювались питання про посилення роботи із залучення громадян до військової служби за контрактом у Збройних Силах України та виготовлення засобів зовнішньої реклами (сіті-лайтів) для популяризації контрактної служби, про підготовку запиту на отримання коштів з екологічного фонду у 2017 році для введення в експлуатацію полігону твердих побутових відходів на території району.

         Також, на нараді піднімалось питання про стан справ в галузі охорони здоров’я та організацію виконання Плану заходів щодо приведення ліжкового фонду стаціонару комунального закладу «Великобілозерська центральна районна лікарня» у відповідність до норматив чинного законодавства.

За результатами наради голова РДА Юрій Шворак надав відповідні доручення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень