Великобілозерська районна державна адміністрація

Роботодавці отримали фінансову компенсацію за працевлаштування безробітних

Дата: 05.05.2017 08:18
Кількість переглядів: 381

У Запорізькій області за I квартал 2017 року за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття  роботодавцям було призначено компенсацію за 196 працевлаштованих, з яких 88 відносяться до соціально незахищених верств населення, а 108 осіб були працевлаштовані в пріоритетних видах економічної діяльності.

- Протягом цього періоду видатки на ці цілі становили 224,6 тис. грн. Варто зазначити, що у порівнянні з I кварталом 2016 року кількість працевлаштованих осіб з компенсацією єдиного внеску роботодавцям збільшилася на 35 осіб, - повідомила директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

За словами фахівців, механізм надання компенсації досить простий. Роботодавець, який за направленням служби зайнятості працевлаштував безробітного на нове робоче місце, подає протягом двох місяців з дати працевлаштування до центру зайнятості два документи: заяву довільної форми та довідку встановленого зразка, а центр зайнятості компенсує роботодавцю витрати на єдиний соціальний внесок.

Порядком передбачено, що право на компенсацію має роботодавець, який працевлаштовує безробітних квотної категорії на нові робочі місця або в пріоритетних видах економічної діяльності строком не менше  ніж два роки. Про порядок  відшкодування витрат та юридичне їх оформлення можна дізнатися у будь - якому центрі зайнятості.

Довідково: протягом 2016 року на нові робочі місця, із здійсненням компенсації витрат роботодавцю єдиного внеску, був працевлаштований 581 безробітний, з яких 281 з числа громадян, які відносяться до недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці.

У пріоритетних видах економічної діяльності суб’єктами малого підприємництва на нові робочі місця працевлаштовано  300 осіб.

На відшкодування роботодавцям єдиного соціального внеску з коштів Фонду за 2016 рік профінансовано понад 2,7 млн. грн.


 


 


 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень