Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізькі військові готуються до штабних навчань тероборони

Дата: 05.05.2017 08:20
Кількість переглядів: 317

Під керівництвом голови облдержадміністрації Костянтина Бриля відбулася нарада щодо проведення навчань з територіальної оборони. У заході взяли участь голови райдержадміністрацій, військові комісари, члени штабу територіальної оборони.

Як зазначив Костянтин Бриль, у рамках заходів з підготовки держави до оборони та відповідно до Плану підготовки Сухопутних військ Збройних Сил України у 2017 році заплановано проведення командно-штабного навчання з територіальної оборони із зоною Запорізької області під керівництвом командувача військ оперативного командування «Схід». Передбачено проведення 10-денних навчальних зборів з практичним призовом військовозобов’язаних рот охорони двох районних військових комісаріатів Запорізької області, які будуть залучені до навчання у практичній фазі його проведення.

- Слід зазначити, що такі навчання на території нашої області останній раз проводилися ще в 2006 році. Враховуючи, що обстановка на Сході нашої держави залишається досить напруженою, необхідно бути готовими до виконання заходів територіальної оборони. Тому проведення командно-штабного навчання та території нашого регіону - це не тільки підготовка, але й перевірка нашої здатності до ведення територіальної оборони, - наголосив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Під час заходу присутні обговорили основні вимоги до порядку організації територіальної оборони та проведення навчання.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень