Великобілозерська районна державна адміністрація

«Чорнобиль - рана незагоєна»

Дата: 27.04.2016 08:21
Кількість переглядів: 447

На базі комунального закладу «Великобілозерський районний будинок культури» Великобілозерської районної ради 26 квітня 2016 року з нагоди 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи працювала фото-виставка «Чорнобиль - рана незагоєна». До уваги відвідувачів було запропоновано нагороди, знаки ліквідаторів Чорнобильської трагедії, хрести «Герой-рятівник», ордена «Герой Чорнобиля» та тематична література. Організатором даної виставки був краєзнавець, керівник пошукового загону «Нікопольський плацдарм» м. Енергодар В.Марченко.

Голова Великобілозерської районної державної адміністрації Юрій Шворак в своєму виступі наголосив, що для когось це можливо і «зона відчуження», а для нас це частина нашої Батьківщини, відірваний від неї і змордований край України, це наша зона Національної трагедії.

Поміж тих, хто брав участь у ліквідації аварії на ЧАЕС були і наші земляки, які брали активну участь в знешкодженні пожежі. На обліку в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації перебувають 12 наших односельців, що мають статус ліквідаторів ЧАЕС та діти ліквідаторів аварії. Двоє з ліквідаторів були присутні на заході. Це - Круговий Валерій Олексійович та Новіков Андрій Олексійович.

Розповідь свідка трагедії – ліквідатора наслідків катастрофи Андрія Новікова викликала у присутніх почуття вдячності та поваги до людей, що не шкодуючи свого життя, пішли на боротьбу з невидимим ворогом.

Велику зацікавленість у відвідувачів виставки викликали орден «Герой Чорнобиля», медалі «За врятовані життя», «Чорнобиль. За заслуги», відзнаки «Учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС», хрести «Герой-рятівник» та «Афганцям - чорнобильцям».

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень