Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Про соціальне забезпечення населення Великобілозерського району

Дата: 10.02.2017 08:23
Кількість переглядів: 352

Спеціалістами управління соціального захисту населення райдержадміністрації  щоденно проводиться прийом громадян з метою надання консультацій або призначення будь-яких видів соціальних допомог, пільг та субсидій.

Протягом тижня було прийнято 130 заяв на призначення всіх видів соціальних допомог та 692 заяви для призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, твердого палива та скрапленого газу. Здійснено 2 виїзних прийоми на територію Червоної та Новопетрівської сільської ради з метою надання всебічної допомоги населенню у призначенні житлової субсидії.

Станом на 09.02.2017 140 сімей отримали державну допомогу згідно із Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» на загальну суму 714,8 тис. грн.;

- по догляду за дитиною до 3-х років – 10 одержувачів, на суму 2,3 тис. грн.;

- допомога при народженні дитини – 270 одержувачів, на суму 675,3 тис. грн.;

- у зв’язку з вагітністю та пологами - 5 одержувачів на суму 8,1 тис. грн.;

- на дітей, які перебувають під опікою чи піклуванням - 9 сімей на суму 74,0 тис. грн.;

- допомога одиноким матерям - 76 одержувачів на суму 101,7 тис. грн.;

Соціальну допомогу на дітей-сиріт та грошове забезпечення прийомним батькам отримало 2 сім’ї на суму 56,2 тис. грн.

Допомогу по догляду за інвалідами 1 та 2 групи, внаслідок психічного розладу, отримали 14 одержувачів на  суму 39,1 тис. грн.

Відповідно до основних положень Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям інвалідам» виплачено 76 одержувачам на суму 237,5 тис. грн.

Державну допомогу дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів виплачено 4 сім’ям на суму 2,9 тис.грн.

Компенсацію фізичним особам, які надають соціальні послуги інвалідам, громадянам похилого віку, які потребують постійного стороннього догляду, отримали 23 одержувачів на суму 7,4  тис. грн.

Згідно внесених змін до рішення обласної Програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, інвалідів, інших соціальних груп населення, що перебувають в складних життєвих обставинах «Назустріч людям» від 15.12.2016 № 44 виплачена щомісячна допомога інваліду 3 групи, статус якому встановлено за безпосередню участь в зоні проведення Антитерористичної операції на суму 1,0 тис.грн.

Компенсацію на харчування учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС ІІ категорії виплачено 11 особам на загальну суму 2224 грн.

Заборгованість по виплаті всіх видів соціальної допомоги станом на 10.02.2017 року відсутня.  

За інформацією Управління


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень