Великобілозерська районна державна адміністрація

У першому кварталі 2017 року лави Збройних Сил України поповнять майже 500 запорізьких контрактників

Дата: 14.02.2017 08:30
Кількість переглядів: 350

У Запорізькій області розпочато новий етап відбору кандидатів на військову службу за контрактом. Про планові завдання та особливості йшла мова під час обласної селекторної наради з питань організації  відбору громадян на військову службу.

За словами начальника відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи та з питань запобігання і виявлення корупції апарату облдержадміністрації Сергія Василини, планове завдання для Запорізької області з відбору кандидатів на військову службу за контрактом на перший квартал  2017 року становить 490 громадян. У тому числі під час другого циклу область повинна відправити на службу 157 своїх жителів. Відправка запланована на 13 лютого.

Під час наради головам райдержадміністрацій та  міським головам поставлено завдання  посилити роботу на місцях щодо залучення та відбору кандидатів  на військову службу за контрактом та забезпечити 100-відсоткове виконання доведених  планових показників.

- Сили необхідно зосередити на виконанні поставленого завдання щодо комплектування бойових частин Збройних сил України, - наголосив Сергій Василина.

Також учасникам наради нагадали, що з першого червня цього року військовослужбовцям, які перебувають у зоні АТО, буде збільшено доплати. Планується підняти суму доплати  військовослужбовцям, які перебувають  на першій лінії у зоні АТО, до 6 тисяч гривень.


 


 


 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень