Великобілозерська районна державна адміністрація

Великобілозерський район отримав шкільний автобус

Дата: 23.12.2016 08:30
Кількість переглядів: 374

Гарною подією для освітянської спільноти Великобілозерського району напередодні Новорічних та різдвяних свят стало отримання ще одного шкільного автобуса, придбаного у співфінансуванні за кошти обласного та місцевого бюджетів. Вручення ключів до транспортного засобу відбулося на площі Фестивальній головою Запорізької обласної державної адміністрації К.Брилем спільно з директором Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Т.Озерової, за сприяння яких з'явилась можливість  реалізації обласної  програми «Шкільний автобус» у 2016 році. Чотири нових автобуси відправилися до районів області, один з яких до Великобілозерського району, де на нього так чекали.

Біля будівлі Великобілозерської райдержадміністрації 22 грудня 2016 року відбулася урочиста зустріч шкільного автобуса під керівництвом голови райдержадміністрації Ю.Шворака за участі педагогічних та учнівських колективів Великобілозерського НВК №1 та Великобілозерської ЗОШ №6. У своїй промові Юрій Миколайович привітав присутніх з чудовою нагодою під’їжджати новим автобусом до місця навчання й роботи та у зворотньому напрямку. Очільник району висловив подяку в.о.начальника відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Марії Осіпчук за наполегливу й злагоджену працю на шляху здійснення планів, і передав ключі й документи від нового автобуса.

-  Є державна влада, є регіональна влада, є підтримка від народних депутатів. Приїзд нового автобуса до сільських шкіл нашого району - це ознака позитивних зрушень в освіті. Оптимізація навчальних закладів, відкриття інклюзивних класів та груп набирають обертів і ми спрямовуємо всі зусилля для того, щоб представники підростаючого покоління незалежно від їх місця проживання та особливих освітніх потреб мали рівний доступ до освітніх інновацій, щоб вони здобували знання європейського рівня, адже «Влада - дітям!»


 


 

За інформацією відділу освіти,

культури і туризму, молоді та спорту райдержадміністрації 


 


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень