Великобілозерська районна державна адміністрація

За гуманітарну допомогу авдіївцям – подяка і нагороди обласної влади

Дата: 14.02.2017 08:32
Кількість переглядів: 426

З часу загострення подій у Авдіївці Запорізька область уже тричі відправила гуманітарні вантажі постраждалим сусідам. В облдержадміністрації відбулося нагородження  тих людей, які збирали, доправляли та супроводжували гуманітарну допомогу.

- Приємно, що у нас є такі небайдужі люди. Коли почалися обстріли Авдіївки, ми не чекали жодних вказівок, а зв’язалися з донецькою адміністрацією і з’ясували, яка допомога найбільше потрібна. І великий бізнес, і сільськогосподарські виробники відгукнулися дуже оперативно. І Запорізька область була однією з перших, хто протягнув руку допомоги. Ми всі бачили сірі й похмурі картини обстріляного міста. Впевнений, що наша гуманітарна акція додала до життя жителів Авдіївки яскравих барв, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Своїми враженнями від поїздки поділився директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ігор Мещан, який супроводжував гуманітарну місію.

- Місто зустріло нас сутінками, але вразили авдіївці – вони вийшли на вулицю, відчувалося, що у них з’явився оптимізм. Ми не лише привезли їм те, що було найбільш необхідно, а й показали, що про них не забули, що ми не лише сусіди, ми – одна країна, - сказав посадовець.

За особисту мужність та активну участь в організації перевезення гуманітарної допомоги до міста Авдіївка Донецької області Костянтин Бриль вручив грамоти обласної державної адміністрації: Антонюку Олександру Анатолійовичу - директору підприємства  «Агро 07»;  Грищишену Віктору Миколайовичу – водієві підприємства  «Агро 07»; Ласкевичу Юрію Івановичу - директору підприємства  «Регіон Ойл»; Рубинштейну Віктору Олеговичу - водієві підприємства «Регіон Ойл»; Бакуті Тетяні Андріївні - директору підприємства «Юг Агрос»; Місюрі Владиславу Андрійовичу - водієві підприємства  «Юг Агрос»; Мещану Ігорю Вікторовичу - директору Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.


 


 


 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень