Великобілозерська районна державна адміністрація

Стан виплати підвищеної заробітної плати у бюджетній сфері контролюватимуть робочі групи на всіх територіях

Дата: 14.02.2017 08:34
Кількість переглядів: 387

Розпорядженням голови облдержадміністрації створено обласну робочу групу з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати (в розмірі 3200 грн.). Члени цього органу вперше зібралися на своє засідання під головуванням заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна.

- Наше завдання – налагодити  проведення постійного контролю за забезпеченням підвищення мінімальної заробітної плати, насамперед у частині додержання законодавства з оплати праці працівників закладів, установ та організацій, що фінансуються за рахунок місцевих бюджетів. Такі самі робочі групи мають бути створені на місцях. Та наразі це доручення виконали лише на чотирьох територіях: у м. Запоріжжя, Гуляйпільському, Михайлівському та Чернігівському районах. Нагадую, що це завдання має бути виконано до 15 лютого, - наголосив Едуард Гугнін.

Як повідомив директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ігор Мещан, наразі в інших містах і районах області триває розробка та погодження відповідних розпорядчих документів керівників територій з цього питання.

- Наголошую, що керівники бюджетних установ не мають права переводити працівників на неповну тривалість робочого часу або скорочувати їх чисельність. Уже минув місяць з моменту встановлення мінімальної заробітної плати в розмірі 3200 грн. Усі працівники бюджетної сфери області мали отримати заробітну плату за січень цього року в підвищеному розмірі, - підкреслив Ігор Мещан.

Підбиваючи підсумки засідання, Едуард Гугнін зазначив, що керівники структурних підрозділів облдержадміністрації також мають тримати питання виплати заробітної плати у підпорядкованих закладах бюджетної сфери на постійному контролі.


 


 


 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень