Великобілозерська районна державна адміністрація
Великобілозерський район, Запорізька область

Голова РДА Юрій Шворак провів нараду

Переглядів: 286

Голова РДА Юрій Шворак 04 травня 2016 року провів оперативну нараду із заступниками голови РДА, керівником апарату РДА, заступником керівника апарату, начальником організаційного відділу апарату райдержадміністрації. Учасники заходу розглянули такі питання: про роботу

Комунальної установи «Великобілозерський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Великобілозерської районної ради Запорізької області, про реставрацію Свято-Покровської церкви, підготовку матеріалів на засідання чергової сесії районної ради сьомого скликання, про організацію роботи реєстраційної служби на території району, забезпечення кадрами органів виконавчої влади району. Підведено підсумки проведення в районі акції «Великодній кошик солдату».

         Під час засідання Юрій Шворак наголосив, що 05 травня 2016 року у районі відбудеться молодіжна велоестафета під гаслом «Ніколи знову», з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, а 06 травня – об’їзд братських могил району та перепоховання останків воїнів, які захищали Великобілозерський район у роки Другої світової війни (на території с. Гюнівка).

         Перший заступник голови РДА Ася Ярмоленко доповіла про результати участі в селекторній нараді з питань підготовки до відкриття та проведення літньої оздоровчої кампанії дітей 2016 року. Під час заходу учасники обговорили низку проблемних питань, зокрема підвіз дітей до здравниць Якимівського району, придбання путівок, питання податкового навантаження на дитячі заклади оздоровлення та відпочинку, нововведення у законодавчій базі стосовно організації та проведення дитячої оздоровчої кампанії 2016 року.

« повернутися до списку новин