Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізькі аграрії зібрали перший мільйон тонн зерна

Дата: 18.07.2016 08:37
Кількість переглядів: 458

Запорізькі аграрії перетнули мільйонний рубіж на жнивах ранніх зернових і зернобобових культур та намолотили 1000 тис. тонн зерна. Про це повідомив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль під час проведення Запорізького аграрного форуму  «Актуальні проблемні питання в аграрному секторі і шляхи їх вирішення».

- Сьогодні тривають жнива, проте треба розв’язувати  проблеми, які були порушені на початку року. На форумі необхідно розглянути всі питання, які турбують аграріїв та хліборобів, а також з’ясувати  їх вимоги та побажання до влади. Аграрний сектор – це той ресурс, який треба підтримувати, розвивати та виводити з тіні. Майже всі промислові підприємства області наразі знаходяться в скрутному стані, саме тому агроресурс необхідно використовувати на 100 відсотків. Окрім вирішення нагальних питань ми сьогодні підпишемо меморандум про співпрацю, - наголосив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

За даними Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, минулого року запорізькі аграрії намолотили 2 млн. 730 тис. тонн зерна. Цього року, за прогнозами, очікується урожай не гірший від попереднього. Найвищий збір урожаю було  отримано в 1990 році, коли було зібрано 3 млн. 94 тис. тонн зерна.

У зв’язку з першим мільйоном зібраного врожаю  за доброю традицією хлібороби вручили голові обласної державної адміністрації сніп пшениці.

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень