Великобілозерська районна державна адміністрація

Система екстреної медичної допомоги області перезавантажується

Дата: 14.02.2017 08:39
Кількість переглядів: 402

Згідно з національним проектом «Вчасна допомога» у кожному регіоні має діяти єдиний диспетчерський центр екстреної медичної допомоги. Запорізький регіон один із перших започатковує цю систему у тестовому режимі. Фінансування проекту забезпечується державним бюджетом.

За ініціативи Запорізької облдержадміністрації на реконструкцію будівлі для єдиного диспетчерського центру було виділено понад 12 млн. гривень позабюджетних коштів із благодійного фонду. На сьогоднішній день відбувається поетапне підключення ліній «103» всього регіону, налаштування GPS-пристроїв та адаптація програмного забезпечення до умов роботи, а також проводяться тренінги з підготовки персоналу. Поки центр працює в тестовому режимі, диспетчери вже приймають виклики з Запорізького та Вільнянського районів.Новий єдиний диспетчерський центр дозволить керувати всіма 154 бригадами служби екстреної медичної допомоги регіону, що обслуговують в середньому 500 тисяч викликів щороку. Завдяки впровадженню сучасних технологій прибуття «швидкої» досягне нормативів - 10 хвилин у містах і 20 хвилин у сільській місцевості.

Реалізація проекту дозволить значно покращити роботу оперативно-диспетчерського управління шляхом скорочення часу прийому виклику. Нова система забезпечить оперативне керування бригадами через логістику маршрутизації прибуття до пацієнтів, оскільки диспетчери слідкуватимуть за машинами «швидкої» за допомогою GPS-пристроїв і зможуть швидше координувати їх рух.

Спільними зусиллями облдержадмінастрація та співробітники центру екстреної медичної допомоги успішно працюють над реалізацією цього проекту. В підсумку це підвищить якість та швидкість роботи екстрених медичних закладів у нашому регіоні.


 


 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень