Великобілозерська районна державна адміністрація

Управління Державної казначейської служби України у Великобілозерському районі відзначило своє 20-річчя

Дата: 06.04.2016 08:41
Кількість переглядів: 628

В ювілейний день голова районної державної адміністрації Юрій Шворак привітав колектив управління Державної казначейської служби України у Великобілозерському районі. Очільник району побажав працівникам казначейської служби міцного як гірське каміння здоров’я, залізної витримки, щоденного натхнення на таку потрібну і важливу роботу, Божого благословення та янгола – охоронця, який оберігатиме від негараздів та нагородив почесною грамотою.

Казначейство — одна із ключових фінансових структур району. Тут обслуговується більше як 30 розпорядників та одержувачів бюджетних коштів. Відкрито понад 2500 рахунків.

Державний касир, державний бухгалтер і державний контролер — так коротко можна сформулювати функції казначейства.

З 2002 року управління очолює Базна Лілія Григорівна. Найбільший скарб кожного керівника - це його фахівці.

В управлінні працюють 10 спеціалістів. Більше десяти років працюють в управлінні Дворичанська Олена, Мисюра Людмила , Щербина Оксана, які стали справжніми професіоналами у своїй роботі, впевнено крокують по службовій сходинці. Так що молодим фахівцям є в кого навчатися казначейській справі.

Управлінням презентується якісно нова форма казначейського обслуговування бюджетів — дистанційне обслуговування клієнтів "Клієнт Казначейства — Казначейство» — із використанням надійних засобів електронного цифрового підпису та сучасних Інтернет-технологій.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень