Великобілозерська районна державна адміністрація

Уряд розширив перелік категорій студентів, яким виплачуватимуть соціальну стипендію

Дата: 14.02.2017 08:41
Кількість переглядів: 495

Кабінет Міністрів України вніс зміни до своєї постанови від 28 грудня 2016 р. № 1045, якою було затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів. Зокрема, перелік осіб, які мають право на соціальні стипендії, доповнено такими категоріями:

- діти-інваліди та особи з інвалідністю І-ІІІ групи;

- студенти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”;

-  особи, яким призначені соціальні стипендії Верховної Ради України для студентів вищих навчальних закладів із числа дітей-сиріт та дітей із малозабезпечених сімей згідно з постановою Верховної Ради України.

Також ухваленою постановою передбачається збільшення на 20 % соціальної стипендії студентам (курсантам), які постійно проживають на території населеного пункту або навчаються у навчальному закладі, що розташований у населеному пункті, якому надано статус гірського населеного пункту.

Водночас уточнюється  перелік документів, які надаватимуться студентами (курсантами) для призначення соціальних стипендій. Якщо студент (курсант) має право на призначення соціальної стипендії одночасно з декількох підстав, соціальна стипендія виплачуватиметься відповідно до однієї з підстав за вибором студента (курсанта).

Прийнято рішення подовжити ще на  місяць перехідний період можливості звернення за призначенням студентам (курсантам) соціальної стипендії з 1 січня 2017 року ( за умови їх звернення за місцем навчання до квітня 2017 року включно).

Крім того, удосконалено форму списку студентів (курсантів), яким призначено соціальну стипендію. А саме у поданих списках зазначатиметься категорія студентів, яким призначено соціальну стипендію, назва навчального закладу або його структурного підрозділу із зазначенням рівня акредитації, термін, по який призначено соціальну стипендію.


 


 


 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень