Великобілозерська районна державна адміністрація

Сільгосппідприємства збільшили надої і виробництво молока

Дата: 18.07.2016 09:55
Кількість переглядів: 487

У рамках реалізації Програми розвитку молочного скотарства в сільськогосподарських  підприємствах Запорізької області на 2014-2018 роки відбулося засідання робочої групи з визначення переліку сільськогосподарських підприємств для отримання права на дотацію за приріст поголів’я корів.

Було розглянуто документи  претендента на виплати за Програмою  ПАТ "Племзавод "Степний" Кам’янсько-Дніпровського району.

Як повідомили в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації, в цьому році у господарстві збільшено поголів’я дійної череди корів на 50 голів, яке станом на 1 липня 2016 року налічувало 700 корів.

Слід відзначити, що господарством і в минулому році було прирощено 50 корів,  за які отримано кошти з обласного бюджету. Наразі господарство здійснює будівництво корівника на 560 голів та планує до кінця року збільшити поголів’я корів ще на 50 голів.

Середній надій молока на одну корову з початку року склав 4748 кг. Це найвищий показник серед сільськогосподарських підприємств області. Середній показник по області складає 2451 кг, що більше від минулорічного на 350 кг.

Племзавод "Степний"  у першому півріччі виробив 3342 тонни молока, що на 771 тонну більше. Ніж торік.

Загалом виробництво молока зросло у восьми районах, найбільше у Кам’янсько-Дніпровському, Великобілозерському, Куйбишевському, Оріхівському,  Запорізькому районах.

Виробництво молока у сільськогосподарських підприємствах області складає 17,4 тис. тонн, що на 800 тонн більше минулого року (105 %).

Таким чином, дія обласної Програми сприяє збільшенню виробництва молока та м'яса в регіоні, створенню нових робочих місць, покращенню рівня життя селян.

Довідково. Завдання Програми – розвиток молочного скотарства, зростання чисельності поголів'я великої рогатої худоби, зокрема її маточного поголів'я, збільшення виробництва молока та м'яса в регіоні, нарощування  експортного потенціалу молочної продукції. Програма передбачена на п’ять  років із щорічним виділенням коштів із загального фонду обласного бюджету в розмірі 1,0 млн. грн.. із розрахунку 5,0 тис. грн.. за кожну прирощену голову дійного стада корів.

                                                                                                                         

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень