Великобілозерська районна державна адміністрація

У пошуках легкого заробітку шахраї вигадали нову схему

Дата: 27.01.2017 08:42
Кількість переглядів: 441

Діючи начебто від імені голови облдержадміністрації та його помічників, злочинці звертаються до керівників підприємств та представників бізнесу з проханням надати допомогу  військовим чи особам, що постраждали внаслідок війни  на сході України.

Так, до керівництва фермерського господарства «Лада-2008» правопорушники зателефонували з проханням надати допомогу дітям з Горлівки. Кожному малюкові злочинці порахували за необхідне виділити суму  2 700 гривень.

Зважаючи на те, що подібні випадки непоодинокі в нашій області, влада регіону звертається до представників бізнесу з проханням бути уважними. Адже правопорушники ретельно готуються до афери і володіють інформацією про підприємства, до яких звертаються.

Як наголосив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, усі гроші, які збираються для потреб військовослужбовців регіону, перераховуються тільки на офіційні рахунки Фонду сприяння обороні Запорізької області.

- Я не маю жодного відношення до збирання коштів на якісь поодинокі акції. Всі питання, що стосуються допомоги 11 військовим частинам, які закріплені за нашим регіоном, я вивчаю особисто. Також сам проводжу всі телефонні розмови чи підписую листи з проханням про підтримку. Минулого року ми зібрали близько 13 мільйонів гривень для наших захисників. І ці кошти збирались та використовувались абсолютно прозоро через обласний благодійний Фонд сприяння обороні Запорізької області. Тож кожного, хто отримав сумнівні прохання про збір коштів, прошу негайно звертатись до правоохоронців, - наголосив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.


 


 

Управління у справах преси та інформації


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень