Великобілозерська районна державна адміністрація

«Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану»

Дата: 17.02.2017 08:12
Кількість переглядів: 461


 

Двадцять вісім років тому, 15 лютого 1989 року, закінчилася одна із трагічних війн другої половини ХХ століття – війна в Афганістані. В кожному куточку України вшановували учасників бойових дій на території інших держав, що в свою чергу свідчить про глибоку повагу суспільства до людей, яким довелося в мирні повоєнні роки нести нелегку військову службу в гарячих точках світу. Ця війна зламала життя багатьом молодим хлопцям, та незважаючи ні на що, вони чесно виконували свій громадянський обов’язок, залишалися вірними присязі до кінця.

Працівники закладів культури Великобілозерського району приділили значну увагу вшануванню подвигу тих, хто воював в чужих країнах та в рамках відзначення 28-ї річниці виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан провели ряд заходів.

Під керівництвом завідувачів сільського клубу Великобілозерської сільської ради Лідії Шворак та сільської бібліотеки Великобілозерської сільської ради Ірини Шелегеди 15 лютого 2017 року на базі Великобілозерської ЗОШ І-ІІ ступенів №6 проведено конкурс читця «Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану» з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28 –ї річниці виведення військ колишнього СРСР із Республіки Афганістан. Переможцем даного конкурсу стала Дар'я Дума. Друге місце зайняла Юлія Крамарець, третє – Наталія Гладій. Всі вони отримали заохочувальні призи за рахунок спонсорських коштів. Окрім цього на базі даного навчального закладу було проведено виховну годину «Афганістан – біль у моїй душі» та урок мужності «Герої нашого часу» до Дня Героїв Небесної Сотні. Учнівська молодь активно взяла участь у проведенні даних заходів.

Цього ж дня у районному будинку культури було проведено годину пам’яті «Афганістан живе в моїй душі і чується безсонними ночами…» для учнів Великобілозерського навчально-виховного комплексу № 1. До участі у даному заході були запрошені односельці - афганці Саков П.Д., Хмура О.П. та Сердюк А.М. В краєзнавчій кімнаті для присутніх була проведена тематично-оглядова екскурсія  «Відважні сини Білозерщини».

Працівниками ж сільського клубу Трудової сільської ради на базі клубної вітальні «Батьківська хата» для учасників клубних формувань закладу проведено годину спілкування «Ціна чужої війни». За участі спортивного любительського об’єднання «Ода спорту» проведено спортивні ігри «Козацькі забави».    


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень