Великобілозерська районна державна адміністрація

Костянтин Бриль: «Для розв’язання чималої кількості проблем ми маємо об’єднатись та створити громади, що процвітають»

Дата: 18.07.2016 10:02
Кількість переглядів: 365

Під час робочої поїздки до Вільнянська голова облдержадміністрації Костянтин Бриль провів зустріч з міськими, селищними та сільськими головами району, на якій обговорили стан виконання Указу Президента України Петра Порошенка та реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

За словами Костянтина Бриля, для втілення в життя ініціатив Президента представники обласної влади  спілкуються з людьми на місцях.

- Я особисто їду в райони, аби поговорити з головами сільрад, адже розумію, що саме від вас залежить децентралізація влади. Проте на місцях виникає чимало питань щодо впровадження цієї реформи. Для того, щоб роз’яснити всі її нюанси, в районах працюють робочі групи, що допомагатимуть у створенні нових громад. І ми з вами маємо встигнути зробити це до жовтня цього року, аби не гаяти часу та в 2017 отримати пряме фінансування з держбюджету.  Сьогодні його вже мають шість об’єднаних громад, які створено в регіоні. Додатково ми виділили кожній з них по 833 тисячі гривень. Також з громадами готові працювати й закордонні інвестори, вкладати кошти в об’єкти соціальної сфери, ЖКГ та інші. Для розв’язання  чималої кількості  проблем ми маємо об’єднатись та створити громади, що процвітають, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Керівник області також взяв участь у засіданні обласної виїзної приймальні з розгляду звернень суб'єктів підприємницької діяльності, де порушувалися питання, які попередньо озвучувались у районі як найпроблемніші. Серед них - робота Держгеокадастру.

Так, присутній на зустрічі в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру в Запорізькій області Владислав Шляховий доповів про ситуацію щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО по Вільнянському району. Загалом до Головного управління надійшло 318 клопотань про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Опрацьовано 260 з них. За результатами розгляду надано 125 дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на загальну площу 238,4577 га для ведення особистого селянського господарства. Передано у власність 16 земельних ділянок на загальну площу 28,4724 га для ведення особистого селянського господарства. Проте по 135 клопотанням було відмовлено у їх задоволенні у зв’язку тим, що запитувані земельні ділянки перебувають у власності громадян-власників паїв відповідно до сертифікатів на право на земельну частку.

Крім цього, місцеві підприємці порушили перед представниками влади питання роботи Держпродспоживслужби в Запорізькій області, а також тарифів на ринкові послуги. Очільник регіону дав доручення провести у Вільнянському районі позапланову перевірку ринків та питань, порушених місцевими жителями.

Наостанок Костянтин Бриль роз’яснив аграріям нюанси перевірочного заходу «Врожай-2016», що нині триває в Запорізькій області.

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень