Великобілозерська районна державна адміністрація

Відділ культури і туризму райдержадміністрації інформує

Дата: 02.08.2016 00:59
Кількість переглядів: 528

         Районним методичним центром ведеться робота над проведенням виставки декоративно-прикладного мистецтва до 25-ї річниці незалежності України та ведеться підготовка до проведення районного огляду самодіяльності фольклорних колективів.

На базі центральної районної бібліотеки 26 липня 2016 року проведено бібліотечну годину «Сімейне читання». До уваги відвідувачів представлена тематична виставка  до 100 – ї  річниці з дня смерті Івана Франка «Легендарна  постать вітчизняної та світової історії й культури».

         Районною дитячою бібліотекою проведена інформаційна година «Нові книги – 2016». Оформлена книжкова поличка «Сьогодні ми читаємо», триває конкурс «Найкращий читач літа -2016».

         Працівники  районного будинку  культури  в рамках відзначення   25-ої річниці незалежності України  та Дня Прапора України  виготовляють буклет «Національні символи України – символи віри й надії», готують   концерт «Перлина-Україна, ти  для нас одна єдина». Проводиться організація етнографічних експедицій по збору фольклору.

         В краєзнавчій кімнаті на базі районного будинку культури проводяться тематично-оглядові екскурсії «Тобі розкаже сива давнина, як край наш жив, боровся і розвивався» для мешканців села та гостей району.

          

 

 

        Відділ культури і туризму райдержадміністрації     


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень