Великобілозерська районна державна адміністрація

Пункти обігріву захищають людей від морозів

Дата: 14.02.2017 08:43
Кількість переглядів: 481

Зважаючи на несприятливі погодні умови, на території області продовжують роботу 243 стаціонарні пункти обігріву. Всі вони працюють цілодобово. Благодійні організації та товариство Червоного Хреста організовують на їх базі  гаряче харчування.

Як повідомили в Департаменті з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації, значна кількість пунктів обігріву розміщується біля лікарень, щоб була можливість при необхідності госпіталізувати постраждалих від морозу. Крім цього, у м. Запоріжжі біля Малого ринку розгорнуто мобільний пункт обігріву.

За останню добу до пунктів обігріву за допомогою звернулися близько 70 людей, а в попередні дні налічувалося  до 200 відвідувачів. Загалом з початку роботи  послугами пунктів обігріву  скористалися  понад 5 тисяч громадян. Усі вони отримали належну допомогу, мали змогу пригоститися гарячими стравами, отримати медичну та психологічну допомогу.

Як розповів начальник регіонального штабу з питань соціального забезпечення та тимчасового розміщення сімей та переселенців із зони проведення АТО Микола Головань, у мобільному пункті біля Малого ринку об 11.00 годині люди можуть отримати першу та другу страву, чай. Кожного дня обід отримують 60 людей. Також 10-12 громадян залишаються ночувати в пункті обігріву.

Працювати пункти обігріву будуть у залежності від  погодних умов.

На територіях області також створено соціальні патрулі, які проводять рейди із залученням представників рятувальної служби, служб соціального захисту населення, охорони здоров’я, товариства Червоного Хреста та інших громадських та благодійних організацій. У разі необхідності соціальні патрулі допомагають постраждалим дістатися до лікарень, де їм надають необхідну медичну допомогу.


 


 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень