Великобілозерська районна державна адміністрація

Фахівці допомагають об’єднаним територіальним громадам

Дата: 18.07.2016 10:22
Кількість переглядів: 489

Новоутворені об’єднані територіальні громади продовжують отримувати методичну допомогу фахівців у різних галузях діяльності. Так, на території Куйбишевського району спеціалісти Запорізького обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провели супервізійну нараду для  надавачів соціальних послуг у  Веселівській, Преображенській, Чапаєвській, Комиш-Зорянській, Смирновській та  Берестівській об’єднаних територіальних громадах, а також працівників центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бердянського, Веселівського, Оріхівського, Пологівського та Куйбишевського районних центрів соціальних служб.

Метою наради було забезпечення ефективного та якісного виконання посадових обов'язків, підвищення професійної компетентності спеціалістів  центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та надавачів соціальних послуг на територіях  об’єднаних громад під час здійснення соціальної роботи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Постійна робота з сім’ями чи особами, які опинилися в складних життєвих обставинах, пов’язана  з підвищеним рівнем психологічного навантаження, тому потребує проведення систематичного супервізорства, в основі якого є ідея активного використання досвіду, накопиченого у процесі практичної роботи.

Учасники наради розглянули такі питання як налагодження взаємодії суб’єктів соціальної роботи для якісного надання соціальних послуг сім’ям/особам, які опинилися в складних життєвих обставинах,  здійснення їх соціального супроводу;  соціально-психологічні аспекти роботи; етичні засади роботи соціального працівника.

Крім цього, слухачі виконали практичні вправи щодо визначення складності випадку (ризиків) сімей/осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень