Великобілозерська районна державна адміністрація

Погодні умови вимагають посилення протипожежної безпеки

Дата: 18.07.2016 10:39
Кількість переглядів: 424

Заступник голови облдержадміністрації (стажування) Володимир Тоцький та представники ГУ ДСНС у Запорізькій області взяли участь  у засіданні міжвідомчого оперативного штабу державної комісії з питань ТЕБ та НС, яке відбулося  під головуванням Віце-прем’єр-міністра-Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка. Учасникам заходу було представлено аналіз ситуації та протидії пожежам на торфовищах у 2015 році та заходів щодо  їх попередження і ліквідації у 2016 році.

Як зазначив  голова ДСНС України Микола Чечоткін,  по Україні за останні десятиліття найбільш складна ситуація з пожежами на торфовищах була зафіксована в минулому році. Протягом пожежонебезпечного періоду 2015 року було зафіксовано зростання торф’яних пожеж у 3,2 раза та збільшення площі, пройденої вогнем, у 3,6 раза.

За прогнозами Укргідрометцентру по всій території країни очікується утримання надзвичайної (5 класу) та високої (4 класу) пожежної небезпеки. - - У цих умовах основними шляхами покращення пожежної обстановки у природних екосистемах України в цілому є здійснення цілодобового моніторингу пожеж, підтоплення торфовищ, утримання їх у зволоженому стані та проведення профілактично-роз’яснювальної роботи серед населення, – зазначив Геннадій Зубко.

У свою чергу Голова ДСНС України звернувся до громадян з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки, особливо під час вихідних днів, відпочивати в лісових масивах лише у відведених для цього місцях і в разі виникнення пожежі негайно повідомляти Службу порятунку за номером “101”.

Керівникам відомств та місцевих органів влади доручено розподілити відповідальність, визначити завдання щодо захисту природних екосистем від пожеж на торфовищах.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень