Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Про роботу сектору з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг Великобілозерської райдержадміністрації

Дата: 26.06.2017 08:49
Кількість переглядів: 318

За період роботи з 19 по 23 червня 2017 року адміністраторами  сектору з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації прийнято та оброблено 37  заяв, а саме:

у сфері Державної міграційної служби:

  1. Вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні 25 – та 45 – річного віку – 7;

у сфері Держгеокадастру:

1. Видача витягу з технічної документації про визначення нормативно-грошової оцінки земельної ділянки – 4.

2. Видача довідки із звітності з кількісного обліку земель про наявність земель та їх розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями – 26.

Проведено роботу щодо видачі результатів надання адміністративних послуг (видано 30 результатів надання адміністративних послуг (паспорт громадянина України з вклеєною фотокарткою при досягненні 25- (45-) річного віку, витяг з технічної документації про визначення нормативно-грошової оцінки, довідка із звітності з кількісного обліку земель про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями).

Під час прийняття заяв адміністраторами ЦНАП виявлено 5 правопорушень передбачених  ст.  197  Кодексу України про адміністративні правопорушення. На правопорушників  накладено адміністративні стягнення.

Протягом звітного періоду адміністраторами сектору з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації надано 6 консультацій щодо процедури отримання адміністративних послуг.

.

 

 

За інформацією сектору з питань організації

діяльності центру надання адміністративних послуг райдержадміінстрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень