Великобілозерська районна державна адміністрація

Опалювальний сезон в області проходить стабільно

Дата: 14.02.2017 08:50
Кількість переглядів: 393

За станом на сьогодні, 10 лютого, в області в робочому стані знаходяться всі об'єкти соціальної сфери та житлові будинки. За інформацією Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації, у штатному режимі працюють 606 котелень, опалюються 5232 житлових будинки та 1010 об'єктів соціальної сфери, зокрема 556 шкіл, 383 дитячих садка та  71 лікарня.

- Опалювальний сезон в області триває в штатному режимі. Всі об’єкти знаходяться в роботі. Інформації щодо можливих аварій не надходило. Від жителів області будь-яких скарг теж не було. Всі можливі питання вирішуються в робочому порядку, - повідомив начальник відділу теплозабезпечення та водопровідно-каналізаційного постачання Департаменту Євген Манукян.

Фахівці нагадують, що у разі виникнення аварійних ситуацій, пов'язаних з припиненням подачі тепла, води чи порушення роботи систем водовідведення, необхідно інформувати про них Департамент житлово-комунального господарства і будівництва облдержадміністрації.

З метою контролю за ходом опалювального сезону та оперативного реагування на аварійні ситуації  або ситуації техногенного характеру в сфері житлово-комунального господарства здійснюється щоденний моніторинг за ходом опалювального сезону.


 


 


 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень