Великобілозерська районна державна адміністрація

У галузі тваринництва запроваджуються посилені профілактичні заходи для недопущення інфекційних захворювань у тварин

Дата: 04.10.2016 08:54
Кількість переглядів: 470

Під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Володимира Тоцького  відбувся семінар-нарада щодо загрози занесення на територію України заразного нодулярного дерматиту великої рогатої худоби.

На заході,  організованому громадською спілкою "Всеукраїнська Аграрна Рада", Асоціацією виробників молока України за участю Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації та Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області, фахівці розглянули питання щодо недопущення розповсюдження нодулярного дерматиту великої рогатої худоби на територію України та області зокрема.

За інформацією лікаря ветеринарної медицини Асоціації виробників молока України Ігоря Присяжнюка, поширення нодулярного дерматиту великої рогатої худоби уже зареєстровано на території Росії, Румунії, Угорщини, Болгарії та інших країн Європи.

Нодулярний дерматит – контагіозне інфекційне захворювання. Хвороба віднесена до особливо небезпечних для великої рогатої худоби, специфічні методи лікування якої наразі не розроблені.

Також було розглянуто питання щодо профілактики африканської чуми свиней, нодулярного дерматиту та інших інфекційних захворювань на території області, про що доповів виконуючий обов’язки начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області Сергій Дегтяренко.

Вжиття профілактичних заходів по недопущенню розповсюдження цього захворювання дозволить суттєво підвищити рівень захисту стада не лише від заразного нодулярного дерматиту великої рогатої худоби, а й від інших інфекційних хвороб.

 

 

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень