Великобілозерська районна державна адміністрація

Представники Запорізької облдержадміністрації з робочим візитом відвідали Великобілозерський район

Дата: 10.06.2016 15:40
Кількість переглядів: 516

Під час засідання восьмої позачергової сесії Великобілозерської районної ради сьомого скликання було розглянуто питання про проведення оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів Великобілозерського району.

На засідання були запрошені та взяли участь в роботі: заступник директора Департаменту, начальник управління дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної та вищої освіти облдержадміністрації В.Захарчук, начальник управління внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації О.Зубченко, перший заступник голови райдержадміністрації А.Ярмоленко, заступник голови райдержадміністрації О.Хілько, керівник апарату райдержадміністрації Н.Кваша, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, головний спеціаліст з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації Т.Цьопа, депутати районної, обласної ради та педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів району.

В ході засідання депутати районної ради розглянули питання про проведення оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів Великобілозерського району. До виступу були запрошені в.о.начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Марія Осіпчук, заступник директора Департаменту, начальник управління дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної та вищої освіти облдержадміністрації Віктор Захарчук та начальник управління внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації Олександр Зубченко. Посадовці провели інформаційно-роз'яснювальну роботу з даного питання та наголосили про необхідність виконання державної політики.

Найважливішим завданням освітньої галузі району залишається надання якісних освітніх послуг, які можливо забезпечити тільки з умовою належного фінансування, матеріально-технічного, висококваліфікованого кадрового забезпечення.

Однак, за результатами голосування рішення Великобілозерської районної ради з даного питання не прийнято.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень