Великобілозерська районна державна адміністрація

Про актуальні питання жителів Великобілозерського району

Дата: 14.06.2016 16:02
Кількість переглядів: 485

Під керівництвом голови райдержадміністрації Юрія Шворака 14 червня 2016 року відбулася нарада щодо вирішення невідкладних проблемних питань жителів району та, зокрема, території Червоної сільської ради. У нараді прийняли участь перший заступник голови райдержадміністрації, начальник відділу житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації, голова виконавчого комітету Великобілозерської  сільської ради та директор КП «Білозерка». Представники ж Червоної сільської ради без попередження не з’явилися на нараду.

Голова райдержадміністрації Юрій Шворак визначив основні завдання, які потребують вирішення: привести у відповідність до вимог законодавства водопровідну мережу Великобілозерського району та забезпечити нічне освітлення вулиць району. Також актуальною залишається проблема виникнення і ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ.

З метою проведення більш ефективного залучення громадян призовного віку та осіб, які мають бажання вступити на контрактну службу до Збройних Сил України Юрій Шворак наголосив про посилення активізації роботи щодо оповіщення громадян з даних питань та рекомендував головам виконавчих комітетів сільських рад залучати до роботи представників Енергодарського об’єднаного міського військового комісаріату та Великобілозерського відділення поліції Кам’янсько-Дніпровського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень