Великобілозерська районна державна адміністрація

Житлово-комунальне господарство області готується до зими

Дата: 13.06.2016 10:02
Кількість переглядів: 523

Літо щойно почалося, а комунальники вже забезпечені фронтом робіт.  Розпорядженням голови облдержадміністрації затверджено основні заходи з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери області до роботи в осінньо-зимовий період 2016/17 років.

Головам районних державних адміністрацій доручено затвердити  план-графік заходів з підготовки населених пунктів на підпорядкованій території до осінньо-зимового періоду 2016/17 років та забезпечити його виконання. Аналогічну роботу мають провести  Департаменти освіти і науки, охорони здоров’я облдержадміністрації щодо установ та організацій, що належать до сфери їх управління.

У рамках підготовки до нового опалювального сезону у житлово-комунальному господарстві області заплановано здійснити комплексну підготовку 6886  житлових будинків, 616 котелень; відремонтувати  або замінити 67,7 км водопровідних мереж, 4,4 км каналізаційних мереж; здійснити  капітальний ремонт вулиць і доріг загальною площею 339,06 тис. кв. км; підготувати 338 одиниць спеціалізованої прибиральної техніки; заготовити 46,02 тис. тонни посипного матеріалу та реагентів тощо.

Весь обсяг робіт має бути завершено до 1 жовтня цього року.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень