Великобілозерська районна державна адміністрація

Проведено нараду з головними розпорядниками коштів

Дата: 14.06.2016 16:10
Кількість переглядів: 450

Начальник управління Державної казначейської служби у Великобілозерському районі Лілія Базна 14 червня 2016 року провела нараду

з головними розпорядниками коштів. Під час засідання присутніх було ознайомлено з тим, що починаючи з 01.07.2016 згідно з вимогами пункту 3 Порядку взаємодії Міністерства фінансів, органів Державної казначейської служби та установ, які здійснюють виплати пільг, субсидій, інших соціальних виплат, під час перерахування таких виплат, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 2016 року №151, для перерахування коштів на здійснення соціальних виплат установи, які здійснюють такі виплати, подають до органів Казначейства платіжні доручення разом з реєстром виплат в електронному вигляді за формою згідно з додатком 1 та зведеним реєстром виплат у паперовому вигляді за формою згідно з додатком 3 до Порядку.

Далі у своєму виступі Лілія Григорівна знову наголосила про підключення до системи дистанційного обслуговування через ПТК «Клієнт Казначейства – Казначейство» та надала інформацію, де можна придбати захищені носії ключової інформації.

Також, на нараді виступила заступник начальника управління - начальник відділу надходжень та видатків Олена Дворичанська, яка акцентувала увагу на тому, що згідно з Порядком заповнення Реєстру бюджетних фінансових зобов’язань розпорядників бюджетних коштів, затвердженим наказом МФУ від 02.03.2012 №309, в графі Реєстру «примітка» зазначається дата отримання товарів, робіт, послуг, а не дата погашення бюджетного фінансового зобов’язання.

Розпорядники коштів активно брали участь у обговоренні питань. На всі питання працівниками управління Казначейства було надано вичерпні  відповіді.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень