Великобілозерська районна державна адміністрація

З початком оздоровчого сезону контроль у дитячих закладах посилюється

Дата: 13.06.2016 10:19
Кількість переглядів: 477

Минув перший тиждень дитячого оздоровчого сезону. За словами директора Департаменту соціального захисту населення ОДА Ігоря Мещана, облдержадміністрація тримає під постійним контролем питання перевірки стану дитячих закладів, зокрема в частині дотримання законодавства у сфері санітарного та епідемічного благополуччя, пожежної та техногенної безпеки,  медичного забезпечення. Так, у 2016 році планують  роботу 41 заклад оздоровлення та відпочинку дітей. Станом на сьогодні акти підписано у 29 оздоровчих закладів, функціонують 20 із них.

Керівництво облдержадміністрації доручило контролювати  дотримання всіх  норм у закладах оздоровлення дітей не лише з боку контролюючих  органів обласного рівня, а й райдержадміністраціям. Кожен табір та санаторій має відчувати до себе прискіпливу увагу та не допускати жодних порушень.

Посадовець також повідомив, що планові показники фінансування оздоровчої кампанії 2016 року складають 60 мільйонів 654 тисячі 277 гривні. З них: з обласного бюджету - 19 млн. 598 тис. грн..; місцевих бюджетів - 15 млн. 409 тис. 673 грн.; залучені кошти - 25 млн. 646 тис. 354 грн.

Послугами оздоровлення та відпочинку в цьому сезоні планується охопити 115 тисяч 660 дітей, що становить 70,3% від загальної кількості дітей шкільного віку. З них  39 тис. 327 - діти пільгових категорій   (48,6% від загальної кількості дітей пільгових категорій).

Особливу увагу обласна влада приділяє організації оздоровлення та відпочинку дітей, які прибули в регіон з Донецької та Луганської областей, та дітей учасників АТО. Цього літа планується оздоровити 1 348 дітей із числа внутрішньо переміщених осіб, 1 414 дітей осіб, визнаних учасником бойових дій, та 39 дітей, один із батьків яких загинув у районі проведення антитерористичної операції.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень