Великобілозерська районна державна адміністрація
Великобілозерський район, Запорізька область

За ініціативою першої леді Марини Порошенко «Солдатський привал» отримав морозильну камеру

Переглядів: 159

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль передав волонтерському центру «Солдатський привал» сучасну морозильну камеру. Обладнання було придбано в рамках благодійної акції «З теплом у серці» за ініціативою дружини Глави держави Марини Порошенко.

- Останнього  разу, під час перебування в Запоріжжі, перша леді Марина Порошенко від імені Благодійного фонду «Сильна країна» вручила працівникам центру телевізор. Тоді ж волонтери попросили дружину Президента України про придбання морозильної камери. Адже влітку виникає проблема зі зберіганням продуктів, зібраних небайдужими запоріжцями. Хочу від щирого серця подякувати Марині Анатоліївні, а також волонтерам, представникам бізнесу та нашим людям, які щодня допомагають захисникам України та дарують їм своє душевне тепло, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Очільник області додав, що найближчим часом влада області придбає нову плиту та холодильник для центру. Окрім цього, планується відремонтувати другий поверх «Солдатського привалу», завдяки чому у закладі з’являться додаткові кімнати та складські приміщення.

Також Костянтин Бриль перевірив побутові умови проживання солдатів, які користуються послугами центру, та поспілкувався з бійцями зі Львівської області, які нині скористалися послугами «Солдатського привалу».

 

 

 

Управління у справах преси та інформації

« повернутися до списку новин