Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізьким безробітним пропонують долучитися на службу за контрактом

Дата: 13.06.2016 11:10
Кількість переглядів: 516

У Запоріжжі на базі обласного центру зайнятості разом з командуванням обласного військкомату був проведений обласний «Ярмарок вакансій».

Захід відбувся з метою залучення громадян, які перебувають на обліку в обласному центрі зайнятості населення, як не працевлаштовані, для відбору кандидатами для проходження військової служби за контрактом на посадах рядового, сержантського і старшинського складу. У центрі зайнятості зібралося понад 100 кандидатів на контрактну службу, близько 90% з яких – учасники бойових дій на сході країни.

Заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом полковник Михайло Логвінов довів до присутніх умови вступу, порядок проходження та переваги військової служби, пільги та соціальні гарантії для військовослужбовців та членів їх сімей.

Після завершення заходу понад 20 осіб виявили бажання до проходження військової служби за контрактом.

Дні «Ярмарок вакансій» відбулися в усіх районних центрах зайнятості населення Запорізької області.

Як підкреслив Михайло Логвінов, станом на 10 червня на посади рядового, сержантського і старшинського складу військової служби за контрактом прийнято  1228 осіб, з них 78 жінок. Планове завдання на II квартал поточного року складає – 775 осіб. Зараз вже 544 чоловіка теж уклали контракт на проходження військової служби. А 15-17 червня відбудеться 9 цикл  відправки до навчальних центрів Збройних Сил України.

На військову службу за контрактом приймаються громадяни України які пройшли професійно-психологічний відбір, медичну комісію і відповідають встановленим вимогам проходження військової служби.

Перевага надається громадянам, які не мають обмежень за станом здоров’я, мають цивільну освіту за спорідненими з військовими спеціальностями та високий рівень фізичної підготовленості.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень