Великобілозерська районна державна адміністрація

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» начальника служби у справах дітей Великобілозерської районної державної адміністрації

Дата: 07.03.2017 09:07
Кількість переглядів: 605

                                                                                                                                               ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                                                                               розпорядження голови

                                                                                                                                               райдержадміністрації

                                                                                                                                               06.03.207 № 70


 


 

                                                                                           УМОВИ

проведення конкурсу

на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б»

начальника служби у справах дітей Великобілозерської районної державної адміністрації

  

Загальні умови

Посадові обов’язки

        2.1. Здійснює безпосереднє керівництво діяльністю служби і персонально відповідає за виконання покладених на службу завдань.

         2.2. Забезпечує планування роботи служби і виконання перспективних поточних планів роботи служби.

         2.3. Визначає завдання і розподіляє обов’язки у службі, аналізує результати роботи і вживає заходи щодо підвищення ефективності діяльності служби, забезпечує підвищення ділової кваліфікації працівників служби.

         2.4. Затверджує положення про структурні підрозділи і функціональні обов’язки працівників служби.   

         2.5. За дорученням керівництва райдержадміністрації організовує контроль та перевірки виконання Законів України, актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, актів центральних органів

виконавчої влади, розпоряджень і доручень голів обласної та районної державних адміністрацій у структурних підрозділах райдержадміністрації та виконавчих органах місцевого самоврядування в частині делегованих їм повноважень органів виконавчої влади.

         2.6. Інформує голову райдержадміністрації про стан виконання актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, актів центральних органів виконавчої влади, розпоряджень і доручень голів обласної та районної державних адміністрацій структурними підрозділами райдержадміністрації та органами місцевого самоврядування в частині делегованих їм повноважень органів виконавчої влади.

         2.7. Координує діяльність державних органів, підприємств, закладів та організацій незалежно від форм власності по попередженню правопорушень серед неповнолітніх.

         2.8. Забезпечує підготовку проектів розпоряджень голови райдержадміністрації та інших службових документів з питань віднесених до компетенції служби.

         2.9. Бере участь у засіданнях колегій, нарад та інших заходах, що проводяться в райдержадміністрації, засіданнях виконавчих комітетів органів місцевого самоврядування.

         2.10. Вирішує питання подальшої долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

         2.11. Розглядає питання щодо порушення майнових прав неповнолітніх та вносить пропозиції щодо накладання дисциплінарних стягнень на посадових осіб у випадках невиконання ними рішень служби у справах дітей.

         2.12. Ставить перед відповідними місцевими органами державної виконавчої влади питання про накладення дисциплінарних стягнень на посадових осіб у випадку невиконання ними рішень служби у справах дітей та порушення законодавства стосовно неповнолітніх.

         2.13. Здійснює контроль за своєчасним внесенням достовірної інформації в ЄІАС «Діти» щодо дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування і громадян, які бажають взяти їх на виховання.

         2.14. Має права користувача ЄІАС «Діти» в межах своїх функціональних обов’язків.

         2.15. Координує  зусилля органів місцевого самоврядування. підприємств. установ та організацій, незалежно від форм власності, при вирішенні питань соціального захисту неповнолітніх та організації роботи щодо запобігання бездоглядності і правопорушень серед них.

         2.16. Забезпечує надання методичної та іншої практичної допомоги органам місцевого самоврядування, структурним підрозділам райдержадміністрації з питань, що належать до компетенції служби.

         2.17. Здійснює контроль за дотримання трудового законодавства щодо неповнолітніх на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форм власності.

         2.18. Здійснює контроль за станом виховної та профілактичної роботи з неповнолітніми у дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних, позашкільних закладах.

         2.19. Ініціює притягнення юридичних та фізичних осіб до відповідальності за порушення законних прав та свобод неповнолітніх та заподіяну їм шкоду.

         2.20. Веде Єдиний електронний банк даних дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

         2.22. Веде облік неповнолітніх, які опинилися у складних життєвих обставинах.

         2.23. Розглядає звернення і скарги стосовно соціального захисту неповнолітніх.

 2.24) Дотримується правила внутрішнього службового розпорядку для державних службовців та працівників, які виконують функції з обслуговування Великобілозерської районної державної адміністрації. 

Умови оплати праці

Посадовий оклад — 5000 грн., розмір надбавки до посадового окладу за ранг державного службовця визначається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»;

- інші надбавки, доплати та премії визначаються  відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;- додаткові стимулюючі виплати (надбавки за інтенсивність праці та за виконання особливо важливої роботи) встановлюються згідно з постановою Кабінету Міністрів України                             від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів».

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Тимчасово на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку до фактичного виходу на роботу

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;

4) копію (копії) документа (документів) про освіту;

5) заповнену особову картку встановленого зразка (форма № П-2ДС);

6) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік;

Строк подання документів: документи приймаються протягом 19 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Межрегіонального управління Нацдержслужби у Дніпропетровській та Запорізькій областях та подаються до Великобілозерської райдержадміністрації: 71400,Запорізька область, Великобілозерський район, с.В.Білозерка, вул. Центральна, 120

Дата, час і місце проведення конкурсу

04 квітня 2017 року о 10.00 год. приміщення Великобілозерської районної державної адміністрації,

71400,Запорізька область, Великобілозерський район, с.В.Білозерка, вул. Центральна, 120

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Середа Олена Іванівна

тел. (06156) 2-02-68

vbeloz_rda@zp.ukrtel.net  

Вимоги до професійної компетентності

Загальні вимоги

1

Освіта  

Вища; ступінь вищої освіти – магістр

(у разі коли особа, яка претендує на зайняття посади державної служби категорії "Б", здобула вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста (повну вищу освіту) відповідно до підпункту 2 пункту 2 розділу XV "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про вищу освіту", така освіта прирівнюється до вищої освіти ступеня магістра) 

2

Досвід роботи

Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року

3

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

Спеціальні вимоги

1

Освіта

спеціальність педагогічного спрямування 

2

Знання законодавства

  1. Конституція України;
  2. Закон України «Про державну службу»;
  3. Закон України «Про запобігання корупції». 

3

Професійні знання

Постанова Кабінету Міністрів України від 08.10.2008 № 905 «Про затвердження Порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей» 

6

Лідерство

1) вміння обґрунтувати власну позицію; 

7

Прийняття ефективних рішень

1)аналіз державної політики та планування заходів з її реалізації; 

8

Комунікації та взаємодія

1) співпраця та налагодження партнерської взаємодії; 

9

Впровадження змін

1) здатність підтримувати зміни та працювати з реакцією на них;

10

Управління організацією роботи та персоналом

1) вміння працювати в команді та керувати командою; 

11

Особистісні компетенції

1) дисципліна і системність.      

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                                     Н.В.Кваша


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень