Великобілозерська районна державна адміністрація

Мелітополь показує приклад реформування медичної сфери

Дата: 13.06.2016 13:05
Кількість переглядів: 547

 

Заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін  здійснив робочу поїздку в Мелітополь, у рамках якої провів прийом громадян з особистих питань, а також відвідав важливі соціальні об’єкти: амбулаторію сімейного типу в Новому Мелітополі, де тривають ремонтні роботи,  та училище культури.

За підсумками особистого прийому громадян посадовець відзначив, що в Мелітополі, як і загалом в Україні, існує низка проблемних питань,  які стосуються роботи з вимушеними переселенцями, реформування системи освіти та медицини.

- На сьогодні медична сфера потребує реформування, люди не отримують достатньо  якісне лікування. Нині необхідно  переглянути саму концепцію надання послуг, тобто перейти від утримання закладів до оплати тих чи інших послуг. Саме це стане запорукою розвитку медичної галузі, -  зазначив Едуард Гугнін.

Разом з представниками міської влади посадовець проінспектував хід ремонтних робіт у одній із  амбулаторій сімейного типу в районі Нового Мелітополя.

Заступник міського голови Іван Федоров повідомив,  що в цьому році  порядку 10 проектів було спрямовано на благоустрій окраїн, зокрема району Нового Мелітополя. Тут проводиться капітальний ремонт доріг, тротуарів, закладів бюджетної сфери. Також розроблено комплексну програму  ремонту абсолютно всіх міських амбулаторій сімейного типу. Медичні заклади будуть  не лише капітально відремонтовані, а й оформлені в єдиному стилі,   оснащені сучасними меблями та обладнанням. Так, в амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 8 уже на 70 % завершені роботи з капітального ремонту, до 1 липня заклад буде укомплектовано новим обладнанням, меблями, пандусом, а площу лікарських кабінетів приведуть до нормативних стандартів. Крім цього, міська влада подала проект на 2017 рік до державного фонду регіонального розвитку  щодо запровадження комп’ютеризації  робочих місць і ведення електронної документації.

У свою чергу, Едуард Гугнін зауважив, що реформа сфери охорони здоров’я  проходить досить складно і пов’язана зі скороченням кількості  ліжко-місць.

- Реформування дозволить отримати додаткові ресурси для оптимізації та розвитку системи охорони здоров’я. Приклад таких амбулаторій  як у Мелітополі свідчить, що необхідно проаналізувати  наявні заклади, ремонтувати і обладнувати їх для переходу на новий якісний рівень медичного обслуговування, - зазначив заступник голови ОДА.

Едуард Гугнін також поспілкувався з колективами навчальних закладів, зокрема спеціалізованої школи   “Гармонія” та ліцею  “Творчість”.

- Ми не маємо наміру закривати жоден навчальний заклад, а плануємо оптимізувати й переглянути структуру їх роботи. В робочому порядку буде визначено процедуру переходу від інтернату до ліцею, який здійснюватиме підготовку талановитої молоді. Тобто  буде змінено формат роботи закладу, - повідомив посадовець.

На завершення Едуард Гугнін відвідав Мелітопольське училище культури, де привітав його керівника Михайла Єгорова з ювілеєм та вручив орден 3 ступеня “За заслуги перед Запорізьким краєм”.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень