Великобілозерська районна державна адміністрація

Проблеми Великобілозерського району вирішуємо спільними зусиллями

Дата: 21.06.2016 09:12
Кількість переглядів: 402

На території Червоної сільської ради 16 червня 2016 року відбулась виїзна нарада щодо вирішення актуальних питань відповідної території. В даному заході взяли участь голова райдержадміністрації Юрій Шворак, перший заступник голови райдержадміністрації Ася Ярмоленко, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, комунального підприємства «Білозерка», депутатів різного рівня та активу відповідної території. В ході зустрічі обговорювались такі питання: про забезпечення населення відповідної території питною водою, роботу виконкому по призову на строкову службу до лав Збройних Сил України та служба за контрактом та про ініціювання створення об’єднаних територіальних  громад.

Актуальною проблемою на території Червоної сільської ради є питання водозабезпечення. З даного питання виступили секретар сільської ради Лідія Білоножко, представники райдержадміністрації та комунального підприємства «Білозерка». Висловили думку депутати сільської ради та пересічні громадяни. В ході обговорення вирішено активізувати роз’яснювальну роботу серед населення сільської ради щодо заключення договорів на водокористування та погашення поточної заборгованості за питну воду перед КП «Білозерка», встановлення лічильників води. Також, депутати висловили думку щодо створення комісії по перевірці показників та оплати за воду, дано рекомендацію секретарю підготувати проект сільської програми «Питна вода».

Про роботу, проведену виконкомом по призову на строкову службу до лав Збройних Сил України та службу за контрактом доповіла начальник військово-облікового столу. Голова райдержадміністрації Юрій Шворак наголосив про стан суспільно-політичної ситуації в Україні. Основна мета нашої держави – захистити її цілісність та суверенітет. Для цього ми повинні максимально залучати громадян, які б добровільно виявляли бажання служити за контрактом.

Піднімалось, також, питання створення об’єднаних територіальних громад в районі. Присутні висловили бажання організувати круглий стіл за участі керівництва району, сільських голів та депутатів різного рівня з метою обговорення питань децентралізації.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень