Великобілозерська районна державна адміністрація

Інвестиційна діяльність буде зосереджена в Агенції регіонального розвитку Запорізької області

Дата: 06.10.2016 09:13
Кількість переглядів: 440

Розпорядженням голови облдержадміністрації доручено координацію інвестиційної діяльності, залучення інвестицій у проекти розвитку територій установі «Агенція регіонального розвитку Запорізької області».

Для виконання покладених функцій Агенція     взаємодіятиме з органами державної влади, місцевими органами влади, органами місцевого самоврядування області, органами влади іноземних держав, міжнародними організаціями, підприємствами, установами, організаціями всіх форм власності, в тому числі іноземними,  з питань здійснення інвестиційної діяльності в Запорізькій області.

У разі необхідності установа може ініціювати створення робочих груп із залученням посадових осіб облдержадміністрації, райдержадміністрацій для підготовки інвестиційних майданчиків для реалізації інвестиційних проектів.

Агенції також доручено здійснювати аналіз інформації про всі інвестиційні пропозиції та ініціативи, які надходять від інвесторів, у тому числі від потенційних, будь-яких інших пропозицій та ініціатив, що стосуються здійснення інвестиційної діяльності в Запорізькій області; вживати інші заходи, що стосуються просування і залучення інвестицій в Запорізьку область.

У свою чергу, структурні підрозділи облдержадміністрації, районних державних адміністрацій   зобов’язано надавати Агенції інформацію про інвестиційні пропозиції та ініціативи, які надходять від інвесторів, а також про будь-які інші пропозиції та ініціативи, що стосуються здійснення інвестиційної діяльності в Запорізькій області.

 

 

 

 Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень