Великобілозерська районна державна адміністрація

Обласний бюджет додатково отримав майже 135 млн. грн.

Дата: 06.10.2016 09:48
Кількість переглядів: 361

Ці гроші надійшли до обласного бюджету  за рахунок перевиконання дохідної частини загального фонду (65,5 млн. грн.), перевиконання надходжень з екологічного податку (26 млн. грн.) та за рахунок зменшення резервного фонду (43,3 млн. грн.). Додаткові кошти у сумі 135 млн. грн.. було розподілено під час восьмої позачергової сесії сьомого скликання  обласної ради.

Як зазначив директор Департаменту фінансів  облдержадміністрації Сергій Медвідь,  із цих коштів 3,3 млн. грн. пропонується спрямувати на відновлення дорожнього покриття в Більмацькому та Розівському районах, 350 тис. грн. - на запровадження енергозберігаючих заходів на базі комунальних установ.

Згідно з ухваленим рішенням,  Чернігівському дитячому будинку-інтернату для розроблення проектно-кошторисної документації на реконструкцію котельні на рідкому паливі, з технічним переоснащенням її на тверде паливо  та будівництво котельні на твердому паливі виділено 100 тис. грн.; Таврійському будинку інвалідів – 150 тис. грн. на реконструкцію котельні на рідкому паливі з технічним переоснащенням її на тверде паливо в психоневрологічному,  геріатричному та вдитячому відділеннях; Любицький та Орловський психоневрологічний інтернати на реконструкцію котельні на рідкому паливі отримають по 50 тис. грн..

Крім цього, 4,3 млн. грн. спрямовано на фінансову підтримку, зокрема, на виплату зарплати співробітникам КП «Облводоканал». Також 2 млн. грн. отримає Запорізька обласна клінічна лікарня на закупівлю ендопротезів,  2,4 млн. грн. підуть на придбання томографа.

Новий автомобіль «швидкої медичної допомоги» до кінця року придбають у Розівській центральній районній лікарні, також санітарний легковий транспорт з’явиться в Чернігівській центральній лікарні. На ці придбання надано 860 тис. грн..

 

 

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень